Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

E="minesuu, post: 43460955, member: 709937"]kizlartr bisiy sorcam erken yumurtlama olabilir mi ben galiba 11. gun yunurtladim. kafam cok karisik[/QUOTE]
Dongun kaç gunde bir cnm .erkende olabilir bence

kizlar aslinda biz yunurtlama donemine odaklanmis durumdayiz. arastirdim bugun forumlari. adetten hemen sonra hamile kalan cok insan var. Allah verirse oluyor iste. benim annemde adetten 1 gun sonra iliski oldu diyo babam askere gitmis bidaha hic olmamis adetin 6. gunuynus dusunun ve ben tutunmusum:p

[QUOhayalim16, post: 43461039, member: 712248"]Tatlım ateş basması da hamilelik belirtisi dikkate alabilirsin[/QUOTE]
Ayy inşallah canım dediğin gibidir.yumurtlama gununden beri hiç geçmedi. Yüzüm kulaklarim yanıyor resmen .hic böyle de olduğumu hatırlamıyorum ya hayirlisi inşallah bebeğim olsun sebebi

E="minesuu, post: 43460955, member: 709937"]kizlartr bisiy sorcam erken yumurtlama olabilir mi ben galiba 11. gun yunurtladim. kafam cok karisik
Dongun kaç gunde bir cnm .erkende olabilir bence[/QUOTE]
ya nirmalde ben her ayin 16 sinda sasmaz adet olurdum ay kac cekerse ceksin. ama korunmayi birakinca her ay bir gun sonraya atmaya basladi.
haziranda 16
temmuz 17
agustos 17
eylul 18
ekim 19
bu ayda 20 si olcm yani 32 gunde bir oluyorum buna goreeee. ama 11. gun ovu testi yapmistim baya belirgindi yunurtaliklarim cok agrimisti. normalde 2 gun oncesi ovulasyonum ama teste hic bisiy cikmadi. kafamda deli sorularrr

Beyaz akıntı hamilelik belirtisi olabilir mi yarın adet günüm hala beyaz akıntım var ama adet ağrımda var

UOTE="minesuu, post: 43461113, member: 709937"]Dongun kaç gunde bir cnm .erkende olabilir bence[/QUOTE]
ya nirmalde ben her ayin 16 sinda sasmaz adet olurdum ay kac cekerse ceksin. ama korunmayi birakinca her ay bir gun sonraya atmaya basladi.
haziranda 16
temmuz 17
agustos 17
eylul 18
ekim 19
bu ayda 20 si olcm yani 32 gunde bir oluyorum buna goreeee. ama 11. gun ovu testi yapmistim baya belirgindi yunurtaliklarim cok agrimisti. normalde 2 gun oncesi ovulasyonum ama teste hic bisiy cikmadi. kafamda deli sorularrr[/QUOTE]
Walla benimde otuz gubde birdi son uc aydır 32gun okdu. Ve 18. Gun yumurtlama oldu ben test yaomadim kendim hissettim catlama agrisini

UOTE="minesuu, post: 43461113, member: 709937"]Dongun kaç gunde bir cnm .erkende olabilir bence
haziranda 16
temmuz 17
agustos 17
eylul 18
ekim 19
bu ayda 20 si olcm yani 32 gunde bir oluyorum buna goreeee. ama 11. gun ovu testi yapmistim baya belirgindi yunurtaliklarim cok agrimisti. normalde 2 gun oncesi ovulasyonum ama teste hic bisiy cikmadi. kafamda deli sorularrr[/QUOTE]
Walla benimde otuz gubde birdi son uc aydır 32gun okdu. Ve 18. Gun yumurtlama oldu ben test yaomadim kendim hissettim catlama agrisini[/QUOTE]
yumurtlamiyormuyum acaba oda kafama takildi simdi yaa amannnnn

Allah yardımcın olsun hiçmi tık yok yani her zaman mı öyle yazmş cnm senin msja karışmış yazdıqı altını oku :-)
ben de anlamadim cnm. benimki bugun geldi gec iceri dedi bana yuru git dedim:KK48: yumurtlama haftamda olmadi olmadi simdi gelmis gec iceri dio bana. :KK70::-)tatildeydik hava degisimi etkiledi sanirim. :KK74: ebrulic_9 ebrulic_9 Hoppa

X