Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

benim bi kaybım var ...
artık diorum oluruna bakayım olursa olur olmazsa olmaz ama yinede düşünmeden yapamıorum
anlıyorum zordur eminim ....en güzeli olura bırakmak ama ben bırakamıyorum aklım bırak diyo ama yapamıyorum uffff ki ufff.
sakın yanlış anlama da en azından hamile kalabildiğini biliyosun ben de tık yok sakın yanlış anlama olur mu ..içim dışım kür oldu yeminle inş. bende oluruna bırakabilirim..

benim bi kaybım var ...
artık diorum oluruna bakayım olursa olur olmazsa olmaz ama yinede düşünmeden yapamıorum
en iyisi düşünmemek ama olmuyo işte becerenler nasıl becermiş bilmiorumm benmde 4 bucuk senedır cocugum olmuyor yenı yenı tedavıye basladım fsh degerm yuksek klomen kullanıyorum suan

aynenn bende kür kür kür bıktım

en iyisi düşünmemek ama olmuyo işte becerenler nasıl becermiş bilmiorumm benmde 4 bucuk senedır cocugum olmuyor yenı yenı tedavıye basladım fsh degerm yuksek klomen kullanıyorum suan
aynen bende doktora gittim klomen verdi bu ayda uğraşacam sonra koyverecem gidecek kısmet napim çok yordum kendimi yoruldum..

aynen bende doktora gittim klomen verdi bu ayda uğraşacam sonra koyverecem gidecek kısmet napim çok yordum kendimi yoruldum..
senın sorunun ne ben gecen ayda klomen kullandm olmadı bu ay yıne kullandım bıtırdım yumurta takıbım yapılıo

senın sorunun ne ben gecen ayda klomen kullandm olmadı bu ay yıne kullandım bıtırdım yumurta takıbım yapılıo
sorun gözükmüyo rahim ters dedi oda sorun oluşturmuyomuş klomen kullanıyorum pazartesi gidicem bakalım nolacak yumurtalar nasıl olacak merakla bekliyoruz

ay ben neler yaptım hurmalı falan bişi yaptım baya methedildi bakalım işe yaricak mı ,afedersin icraat artışı sağladı ama

sorun gözükmüyo rahim ters dedi oda sorun oluşturmuyomuş klomen kullanıyorum pazartesi gidicem bakalım nolacak yumurtalar nasıl olacak merakla bekliyoruz
hadı ınsallah bende dun gttım kontrole klomenden snrakı ılk muayene az bısey büyümüştü yumurtam

ay ben neler yaptım hurmalı falan bişi yaptım baya methedildi bakalım işe yaricak mı ,afedersin icraat artışı sağladı ama
ayy öylemı versene tarıfını bnmkı ısteksız davranıyor bıraz bu olaylar olmadan önce cok iyiydi fakat kendısı de dedı baskıda hıssedıorm kendımı dedı

ayy öylemı versene tarıfını bnmkı ısteksız davranıyor bıraz bu olaylar olmadan önce cok iyiydi fakat kendısı de dedı baskıda hıssedıorm kendımı dedı
veririm tabi ama sana tavsiye sen belli etme ona o zman cidden ters tepiyo

veririm tabi ama sana tavsiye sen belli etme ona o zman cidden ters tepiyo
gecen ay bellı etmedım bu ay etmek zorunda kaldım cunku ısyerınde kalması gereken gunler oluyodu gelsın sırf dıye soylemek zorunda kaldm ters tepti ayy yapmadgm şebeklik kalmadı

zaten genelde kadınların ilk hamileliği kimyasal olurmuş geneldede adet dnemine denk geldiği için fark etmezmiş .....
bn far etrim ufak gecikmede gittim hamile olduğumu öğrendim gecesinde kanamam oldu iğne hap anca bir hafta dayanabldi

anldm inş bi an öncr kavuşursun yavruna

canım senin ismin değişmişmiydi ben diğer topikten biliyorum seni sanırım..çok geçmiş olsun tekrar

kımyasal gebelık nasıl oluyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…