Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

inşş cnm ya valla cok istiyorum bende yengec burcuyum yavrumu temmuzda kucagıma alırım inşşş bu ay tutturmuşuzdur inş
İnşallahhh canm bende yenqeç burcuyum haziran 26 doqm qünüm bebişimde yenqeç olsa ne iyi olur

Bilmiyorm cnm yaşları büyük 60 yaşlarndalar bi deqişiklik var sende diyolar :)
Bazı insanlar karşısindakinin hamile olduğunu hiç bilmeden biliyor nasıl biliyorlar bilmiyorum oğluma hamileyken ben bile daha bilmeden merdivenleri silen bi teyze vardı sen hamilesin demisti yok demistim megerse hamileymisim

Bazı insanlar karşısindakinin hamile olduğunu hiç bilmeden biliyor nasıl biliyorlar bilmiyorum oğluma hamileyken ben bile daha bilmeden merdivenleri silen bi teyze vardı sen hamilesin demisti yok demistim megerse hamileymisim
keşke öle olsa hep yaa deden cenazesinde herkes hamilemisin diye sormuştu ama malesef değilim

Ayy inşallah valla aralıkta kocamın doqum qünü ona en qüzl hediye olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…