Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Sıkma canını vnm inşallah bi aksilik çılmaz hayırlı olsun bizlerede dua et sen ve tüm hamişlere Rabbim kucaqınada almayı nasp etsin banada vermişti dr o ilacı adetmden bi hafta sonra kanamam oldu qittim ara kanama dedi proqestan verdi

tebrikleer :) yaşasın :)

maviş öncekinde kaç çıkmıştı canım yarın aksam git bida yaptır eger ıkı kat artmıssa sorun yok ama benım ıcımdekı ses yuzunun guleceğını söylüyor
geçenkinde bat dan bi hafta sonra falan yapmıştık testi yada iki üç gün sonra tam hatırlamıyorum ama bat tan sonra olduğunu çok net biliyorum..50 küsür çıkmıştı değer..

geçenkinde bat dan bi hafta sonra falan yapmıştık testi yada iki üç gün sonra tam hatırlamıyorum ama bat tan sonra olduğunu çok net biliyorum..50 küsür çıkmıştı değer..
şuan hepimiz kuruntu yapıyoruz ıster ıstemez ama ben ınanıyorum allahımın izni ile yukselcek

Selam kızlar dün ovulasyon testi yapmaya başladım dünden bugüne fark var mı sizce

Eklentiler

• 20151104_101822-1.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…