Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olmuyor normalde de bu bir sıkıntı yok diyorlar sigarayı bıraktım 2 gündür içmiyorum 25 gunde bir düzenli adet görüyorum ama anlamıyorum ki bende

Olmuyor normalde de bu bir sıkıntı yok diyorlar sigarayı bıraktım 2 gündür içmiyorum 25 gunde bir düzenli adet görüyorum ama anlamıyorum ki bende
Benimde döngü 25 gün. Hayıt tohumunu dene derim ben . Bende çok düzenli esimdede de problem yok ama olmuyor iste kismet nasip biraz daa. Allah en hayirli zamanda nasip etsin bize de sabur versin

Benimde döngü 25 gün. Hayıt tohumunu dene derim ben . Bende çok düzenli esimdede de problem yok ama olmuyor iste kismet nasip biraz daa. Allah en hayirli zamanda nasip etsin bize de sabur versin
Hayıt tohumunu nasıl yapıyorsunuz ilk defa duydum birde yumurtlama tarihiniz tam hangi gün oluyor sizin.olivasyon testi yaptınız mii

Hayıt tohumunu nasıl yapıyorsunuz ilk defa duydum birde yumurtlama tarihiniz tam hangi gün oluyor sizin.olivasyon testi yaptınız mii
Cok kullanan var canım bu sitede de var yaz çıkar yorumlari genelde olumlu yazmışlar. Genelde 10. 11. Gün oluyor. Her ay yapıyordum ama bu ay cok stres yaptiriyor diye yapmadim canim

Kizlqr adet bugün görmem lazimdi henüz başlamadı takipteyim acaba yoksaa mii diyorum

Ben çok yaptım böyle geciktikçe ama artık cuma ya kadar bekleyim diyorum. Eğer yine tek çizgi görürsem üzülürüm ama aynı adet olacakmisim gibi hissediyorum o yüzden bekleyim diyorum. Çok garip WC ye gitmek içimden gelmiyor adet olduğumu göreceğim diye istemiyorum Allah hepimize hayırlısı ile o güzel duyguyu tattırsın beklememij sebebi alerji ilaçlarım azaldı o da yapıyor o yüzden bekliyorum kuzum senin daha var mı adet gününe nasıl degerlendirdin

Adetiniz bittikten bir 10-15 gün sonra girmiş olduğunuz ilişkide gebe kalma ihtimaliniz daha yüksek olur

Kızları merhaba Adet olmadım hala gecikti ama ben cumayı bekleyeceğim.erken gitmek bir işe yaramıyor kimyasal ve dış gebelik için adetin zaten 1 hafta geçmesi gerekiyormuş

Evettt bugün kan testi yaptırdım Adetim 5 gün gecikti. Ve sonuç negatif hamile değilim ve ilk defa böyle oldu belkide bu incir küründendir doktor baktı temiz rahmin dedi neyse işte öyle oldu haber vereyim dedim şimdi adet söktürücü verdi onu kullanıyorum.

Merhabalar sevgili anne olmak isteyen ve emek verenler... Sizinle hikayemi anlatmak istiyorum... 26 yaşındayım 6 yıllık evliyim... Amh değerim 0.58 tüpte hidrosalpinks var 1 sağlıklı doğum 1 dış gebelik 1 boş gebelik bir de kimyasal gebelik yaşadım bu arada çocuğum da doğduktan 6 sonra vefat etmişti. Son 3 yıldır bu sağlıksız gebelikler neticesinde kürler ilaçlar tedavileri gördüm ama çare olmadı hiç bir şey artık son çare olarak gördüğüm ki bu amh 0.58 ile doktorlar birkaç aya belki yumurtan kalmaz demişlerdi .. tüp bebeğe karar verip başladım vitaminler testler ver rahim filmi çektirdim.. adetin ikinci gününde başlanıyor Tüp bebek ilaçlarina bizde bekliyoruz eşimle saf saf ikinci günü ama olmadı Üç oldu dört oldu dedim kızım bir bak kanda gebelik belki yine kimyasal oldu diye. Yine umutsuz şekilde sırf tüp bebeğe geç başlamamak bir sorun olmasın diye dış gebelik vs korktuğum için neyse işte bu sebeple baktırdım beta ya ve sonuc 314 inanmadım hu kadar yüksek olmaz dedim iki gün de bir yaptırdim ama bir farkılilik vardı bende midem basım farklılıklar oldu tekrar tekrar yaptırdım ve evet sağlıklı çok şükür Rabbime sağlıklii kesemizi gördük bu hafta çok şükür İnşaallah darısı kalp atışlaraaaa akşam akşam görünce konuyu buraya da yazmak istedim... Duanın gücüne inanın demek istiyorum sadece iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…