Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Caydin Sen nasıl yapıyorsun soğan kürünü?

Caydin Sen nasıl yapıyorsun soğan kürünü?

1 adet orta boya soğanı alıp dış kabuğunu soyuyorum... 4 e bölüyorum.. 1,5 bardak kaynamakta olun içme suyunun içine atıyorum. Tam 5 dk kaynatıyorum. sonra kapatıp 20-25 dk bekliyorum ve daha sonra süzüyorum... 5-10 dk daha ılıması için bekliyorum. Kesinlikle hafif sıcakken (biraz ağzımda yanıyor) içiyorum. Üzerine bişi yiyorum bi lokma tadı değişsin diye.. GÜnde 2 kez ben çalışıyorum o yüzden akşam yemekten önce ve yatarken yaptım. 15 gün öyle ve regl oldum.. sonra yine 2. regl olmadan 10 gün önce 1 hafta daha içtim.. Bakalım benim sorun kocişte gözüküyor şimdilikte ben yine de yaptım

yaa incir yiyorum yetmezmi ki
eşimde keçiboynuzu suyu içiyo

soğan kürünü içemem gibime geliyor benim.soğan sevmiyorum ki

BENDE HİÇ SEVMEM MİDEME DE DOKUNUR ÇOK NADİR YERİM AMA NE YAPAYIM YETERKİ ÇARE OLSUN ŞİFA OLSUN BEBİŞ İÇİN HER YOL MÜBAH [/QUOTE]

evet soğan mideye dokunuyoo.inciri yiyeyim bakalım olmazsa yaparım bende

yaa incir yiyorum yetmezmi ki
eşimde keçiboynuzu suyu içiyo

İ.saraçoğlu incirden önce mutlaka ve mutlaka soğan kürünü yapın diyor.. Bi videolarını izle zaten İ.saraçoğlu soğan kürü de seda sayan ve gülben e katılmış izle onları kesin içmeye karar vereceksin...

yok biliorum hergün zahidede anlatıyo

BENDE HİÇ SEVMEM MİDEME DE DOKUNUR ÇOK NADİR YERİM AMA NE YAPAYIM YETERKİ ÇARE OLSUN ŞİFA OLSUN BEBİŞ İÇİN HER YOL MÜBAH

evet soğan mideye dokunuyoo.inciri yiyeyim bakalım olmazsa yaparım bende [/QUOTE]

SIKICAZ DİŞLERİ İNŞ DERDİMİZE ÇARE OLUR

bugün adetimin 8. günü klomenin son günü yani..bende bugün diyorum incir ve havuç içeyim adetimin son gününe kadar..klomenle birlikte yapmak istemedim..bugün klomen bitcek yarında incir ve havucu deneyeyimm bakalımm...
havuç çatlamasını sağlıomuş..
bu ay olmazsa öteki ay soğan kürü kesin artıkkk

geldimm
evet canım önümüzdeki ay klomene başlayacağım bu ay bal tarçın çörek otu kürü yaptım ama 2 gün aksattım umut yok bildiğin

geldimm
evet canım önümüzdeki ay klomene başlayacağım bu ay bal tarçın çörek otu kürü yaptım ama 2 gün aksattım umut yok bildiğin

canım caydine özelden mesaj at..ilk sayfaya bak..oradaki bilgileri ona özelden yaz listeye eklesin seni..
burada birbirimize her türlü yardımı ediyoruz..
hemde 1-2 aydır deneyen yok aramızda nerdeyse geneli biz gibi 7-8 ay deneyenler
ben serephone kullanıyorum..bugün 5. günüm..kasıklarım batıo yaaa

Son düzenleme:

tamam canım..
benim kuzenim klomenle hamile kaldı yine bir akrabam var o da yine iki çocuğuna da klomenle hamile kaldı bende umutlandım inş..senden de olumlu sonucu alırız canım..birde rahim filminden sonra hamile kalmak kolaylaşıyormuş doğru mu bilemedim

evet canom kolaylaşıyor çünkü iltihaptan bile bazen küçük tıkanıklıklar oluomuş onlar direk açılıyormuş..
valla bilmiyorum tatlım bu ilk ayım..
ne yazıkki haftayada eşim ameliyat olacak burundan..zamanlama kötü oldu doktoru gidecekmiş 1 hafta geriye çekti..
tamda benim adetin 16. günü oluyor..
o güne kadar çalışcaz olursa artıkkk

ayy canım benim çok geçmiş olsun..
hiç belli olmaz ne zaman yumurtlayacağın, eğer olacağı varsa olur zaten..
benim de adet düzenim bozuldu bu ay bir hafta erken aet oldum horman testi yaptırdım prolaktin 33 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…