Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

adetinin birinci gününden itibaren say 13 yada 14.gün git.
işte normal bir kist değil.yumurta çatlamazzsa kistik yapı oluşuyor işte.

tamam canım giderim haftaya o zaman..çarşamba günü 14. gün oluo..
aslında bu ay boşu boşun içtim ilacı haftaya perşembe eşim ameliyat oluo..ne zaman olacaiı belli değildi..
yumurtlama zamanıma denk gelirmi bilmiyorum..
hayırlısı artık..
eşim ameliyat olduğu gün 15. gün oluyorrr...

Yazdıklarına kulak misafiri oldum :82:Nacizane fikrim gitmemekle iyi yapmışsın,eşin haklı bence

aaa canımm ne münasebettt eşini arayp böle demesi..hatalı davranmış..ben olsam bende gitmezdim..
keşke sende aramasaylmışsın ama ne bilceksin işte iyi niyet..
zaten başımıza ne geliosa bundan geliooo :KK19::KK19:
aman boşverrrr yarın birgün unutulu bunlar..sen sıkma canını hiç bunlara

olcazzz olcazz sinirlenmeyyinn kızlarrrr:KK51::KK51::KK51:

bencede haklı kızlar o yüzden hiç sesmi cıkarmadım ilk başta biraz aramız bu konu yüzünden limoniydi ama oturup düşününce bencede eşim haklı ne demek o benim muhattabım değil demek yani kocamın kuzeni bana bu şekilde konusssa asla görüşmezdim onunla hatasını anlayana kadar gercekten kalbimi alana kadar muhattabım saymazdım kocamın bu kadar üzülmesi gercekten cok üzücü juzenime cok kııldım

kızlar bir bakıyomusum bir gün hamieyim çift çizgi offf ne mutlu olurum he hayal kurması bile cok güzel

Son düzenleme:
bencede haklı kızlar o yüzden hiç sesmi cıkarmadım ilk başta biraz aramız bu konu yüzünden limoniydi ama oturup düşününce bencede eşim haklı ne demek o benim muhattabım değil demek yani kocamın kuzeni bana bu şekilde konusssa asla görüşmezdim onunla hatasını anlayana kadar gercekten kalbimi alana kadar muhattabım saymazdım kocamın bu kadar üzülmesi gercekten cok üzücü juzenime cok kııldım

yani resmen yok saymış eşini kuzenin..
benim eşime böle dese kuzenim ömür billah bir daha görüşmez sanırımm

kızlar bir bakıyomusum bir gün hamieyim çift çizgi offf ne mutlu olurum he hayal kurması bile cok güzel

ahh ahhh inşşş bu hayal birgün gerçekk olacakkkk:KK16::KK16:

tamam canım giderim haftaya o zaman..çarşamba günü 14. gün oluo..
aslında bu ay boşu boşun içtim ilacı haftaya perşembe eşim ameliyat oluo..ne zaman olacaiı belli değildi..
yumurtlama zamanıma denk gelirmi bilmiyorum..
hayırlısı artık..
eşim ameliyat olduğu gün 15. gün oluyorrr...

10 u ile 17.gün arası genelde yumurtlamalar oluyor.
eşine geçmiş olsun bu arada kuzum.sen ameliyata gitmeden önce sabahıda değerlendir bence :KK1::KK17:

10 u ile 17.gün arası genelde yumurtlamalar oluyor.
eşine geçmiş olsun bu arada kuzum.sen ameliyata gitmeden önce sabahıda değerlendir bence :KK1::KK17:

Canım artık her günü değerlendircez...biz adet haftamda olur diye hesap etmiştik o hafta doktor gitcekmiş 1 hafta geriye çektiler yahuuu:KK31::KK31:

Canım artık her günü değerlendircez...biz adet haftamda olur diye hesap etmiştik o hafta doktor gitcekmiş 1 hafta geriye çektiler yahuuu:KK31::KK31:

canım bende bu ay serephone içmiştim hapı içtiğin günü 1. gü say dedi doktor ve 10-17. günler arası ilişki dedi.degerlendirdik bakalım ne olacak:18::18::18:benim bat 22 si ama ilaçla 22 sinde adat oldum.hadi insallah fayda eder canım:KK19:

Son düzenleme:

olsun canını sıkma olacağı varsa 14.günde de olur :)
bu topik neden bu kadar durgun ve sessiz yaaa....
kızlar neden gelmiyor?

ahh ahhh bende o dertteyim.
sanki hiç göremicekmişim gibime geliyor :KK50:
aynen hayalini kurmak bile güzel .
istiyorum istiyorum ama bir yandan da valla bıraktımoluruna korunmuyorum da hamile olmak iin bişeylerde yapıyorum ama olmasada nasip diyorum çoksa diyer türlü cok üzülüyorum tatlım
yani resmen yok saymış eşini kuzenin..
benim eşime böle dese kuzenim ömür billah bir daha görüşmez sanırımm

ahh ahhh inşşş bu hayal birgün gerçekk olacakkkk:KK16::KK16:

zaten ondan diyo senin kuzenlerin cok haırsız kaç sene oldu evneleli bir kere bile daha kapını açan seni arayıpta telde nasılsın demeyen birçok kuzenin var bazılarıda arar sorar sınırı asar bundan snra görüşmek istemiyorum ortamda karşılaşırsak eyv ama dyer türlü sana karışmam ama görüşmeni istemiyorum ama ben ni muhattab etme deedi bende uanarak peki dedi ama isyancım kuzenim saolsun onu koruyacak bişey bırakmadı şimdi kuzenime sölesem oda saçma sapan gene bir sürü laf sölicek bende valla bundan sonra tavrımı alıcam yazık günah banada valla ararım sorarım doru sölüyo bir kere bile kapımı açmadılar bende salla dedim :KK31:

istiyorum istiyorum ama bir yandan da valla bıraktımoluruna korunmuyorum da hamile olmak iin bişeylerde yapıyorum ama olmasada nasip diyorum çoksa diyer türlü cok üzülüyorum tatlım

zaten ondan diyo senin kuzenlerin cok haırsız kaç sene oldu evneleli bir kere bile daha kapını açan seni arayıpta telde nasılsın demeyen birçok kuzenin var bazılarıda arar sorar sınırı asar bundan snra görüşmek istemiyorum ortamda karşılaşırsak eyv ama dyer türlü sana karışmam ama görüşmeni istemiyorum ama ben ni muhattab etme deedi bende uanarak peki dedi ama isyancım kuzenim saolsun onu koruyacak bişey bırakmadı şimdi kuzenime sölesem oda saçma sapan gene bir sürü laf sölicek bende valla bundan sonra tavrımı alıcam yazık günah banada valla ararım sorarım doru sölüyo bir kere bile kapımı açmadılar bende salla dedim :KK31:

sen ne zamandır istiyorsun cnm?

çok geçmiş olsun cnm.
gecikmez inş. bebikin :emir_bebek:

şu bildirimlerin gelmemesi ne kötü oldu yahu gene gelse keşke hemen görebiliyordum kim yazmış diye evet ondan inş hayırlısıyla bebeğimi kucama alırım bir daha kaybetmem öle inş o acıları bir daha yaşamak istemiyorum

canım bende bu ay serephone içmiştim hapı içtiğin günü 1. gü say dedi doktor ve 10-17. günler arası ilişki dedi.degerlendirdik bakalım ne olacak:18::18::18:benim bat 22 si ama ilaçla 22 sinde adat oldum.hadi insallah fayda eder canım:KK19:

canım doktor seni kontrole çağırmadımı peki..benimki çağırmadıdaa:44::44: siz yeni evlisiniz hergün çalışma oluodur zatenn:KK17::KK17::KK9::KK9:

olsun canını sıkma olacağı varsa 14.günde de olur :)
bu topik neden bu kadar durgun ve sessiz yaaa....
kızlar neden gelmiyor?

valla bilmiorumm bir geldiler pir gittiler gelen giden yok:KK55::KK55:

aman canım hiç tınlaa bence..arama kuzenini seni ararsada kırıldıüını belli et boşverr

canım doktor seni kontrole çağırmadımı peki..benimki çağırmadıdaa:44::44: siz yeni evlisiniz hergün çalışma oluodur zatenn:KK17::KK17::KK9::KK9:

valla bilmiorumm bir geldiler pir gittiler gelen giden yok:KK55::KK55:

aman canım hiç tınlaa bence..arama kuzenini seni ararsada kırıldıüını belli et boşverr

canım cagırmadı dedi adet olmzsan gel dedi yani 3 haftabekliycem bişe olmazsa adet olmazsam yada bebek olmazsa gidecegim.calısma olyo kuzum ama benimki cok istiyo hastalıgımıda demedim hala,ne diycem bilemiyorum o olcak mıs gibi davranıyo bana hatta hamileymişim gibi benden cok istiyor onu üzmekten korkuyorum:KK14:

X