Hamile kalmak için güçlü zikir buyurun canlarım 🤗

Okuduğumuz zikir (Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, ) okuduğumuz arkadaşımız için duamiz 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için şu arkadaşımıza kime okuyorsak onun ismine mesala emine arkadaşıma hayırlısıyla bir evlat nasip et rabbim diye dua edecez kişi başı 50 defa okuyacaz günlük iki kişinin niyetine okuyacaz toplam günlük 100 defa okuyacaz canlar) MelodiminEsi KelebekkB NİYETİNE Birgaripyyolcu E Edalar 4melek1anne M Morlale8 SoLeiL12 R rana20 H M HejaR12 A arkadasimes Nefes0858 MelodiminEsi KelebekkB son kişiler için okuyoruz kızlar Rabbim herkesin niyetini kabul etsin inşallah tez zamanda Salih evlatlar nasip etsin cümlemize

Amin cnm benim Rabbim hepimizin duasını hayırlısıyla kabul etsin insAllah

Amin kezbanım Allah senden razı olsun emeklerine sağlık canım hakkını helal et ❣

Canım son 2 arkadaşıma okudum Allah kabul etsin inşallah

Kızlar son iki arkadaşada okudum Allah kabul etsin insAllah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Varım okuyalım. Çünkü tam da bu duaya ihtiyacım var

Evet arkadaşlar bu dualardan sonra müjdeli haber alan var mı

Dua ettimde kabul olmadı diye düşünmeyelim rabbim herkesin gönlündekini nasip eder inşallah tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…