Hamile kalmak için güçlü zikir buyurun canlarım 🤗

Okuduğumuz zikir (Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, ) okuduğumuz arkadaşımız için duamiz 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için şu arkadaşımıza kime okuyorsak onun ismine mesala emine arkadaşıma hayırlısıyla bir evlat nasip et rabbim diye dua edecez kişi başı 50 defa okuyacaz günlük iki kişinin niyetine okuyacaz toplam günlük 100 defa okuyacaz canlar) 👉 H M H M 👉 HejaR12 HejaR12 NİYETİNE bildirim saati her akşam saat (22.00) Birgaripyyolcu Birgaripyyolcu E Edalar 4melek1anne 4melek1anne M Morlale8 SoLeiL12 SoLeiL12 R rana20 👉 H M H M 👉 HejaR12 HejaR12 A arkadasimes Nefes0858 Nefes0858 MelodiminEsi MelodiminEsi KelebekkB KelebekkB ) zorlanan arkadaşlar günlük bir kişi olarak okuyabilir canlar 🤗
Canım bütün listeye okudum ben Rabbim kabul etsin inşallah tez zamanda cümlemizin hayırlı haberlerini alalım 🤲🏻👶🏻🤲🏻

Geri kalan Listenin hepsine okudum Rabbim kabul eylesin sağlıkla hayırla her birimize gebelikler dilerim, Allahım kucağımıza doldursun hayırlı salih sağlıklı bebelerle 🥰🥰🥰🤲🤲🤲vesile olsun duamız🤲🤲🤲

Okuduğumuz zikir (Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, ) okuduğumuz arkadaşımız için duamiz 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için şu arkadaşımıza kime okuyorsak onun ismine mesala emine arkadaşıma hayırlısıyla bir evlat nasip et rabbim diye dua edecez kişi başı 50 defa okuyacaz günlük iki kişinin niyetine okuyacaz toplam günlük 100 defa okuyacaz canlar🤗 👉 A arkadasimes 👉 Nefes0858 Nefes0858 (ferda) NİYETİNE Birgaripyyolcu Birgaripyyolcu E Edalar 4melek1anne 4melek1anne M Morlale8 SoLeiL12 SoLeiL12 R rana20 H M H M HejaR12 HejaR12 👉 A arkadasimes 👉 Nefes0858 Nefes0858 (ferda) MelodiminEsi MelodiminEsi KelebekkB KelebekkB bildirim saati her akşam saat (22.00)

X