Hamile kalmak için güçlü zikir buyurun canlarım 🤗

Okuduğumuz zikir (Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, ) okuduğumuz arkadaşımız için duamiz 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için şu arkadaşımıza kime okuyorsak onun ismine mesala emine arkadaşıma hayırlısıyla bir evlat nasip et rabbim diye dua edecez kişi başı 50 defa okuyacaz günlük iki kişinin niyetine okuyacaz toplam günlük 100 defa okuyacaz canlar🤗 👉 Birgaripyyolcu Birgaripyyolcu ( Melike ) 👉 E Edalar NİYETİNE
(Melike)
@ Edalar
@ 3cicekannesi
@ Morlale8
@ SoLeiL12
@ rana20
@ H M
@ HejaR12
@ arkadasimes
@ Nefes0858 ( ferda)
@ MelodiminEsi
@ Ruzgarruya
Bildirim saati her akşam (22.00)

Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, tek seferde okuyacaz sonra tekrar başa dönecez kişi başı 50 defa okuyacaz kızlar isteyenler ismini ekletebilir 🤗

Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, tek seferde okuyacaz sonra tekrar başa dönecez kişi başı 50 defa okuyacaz kızlar isteyenler ismini ekletebilir 🤗
Yani bu 8 zikri tek seferde soylicez başa donucez 50 tekrar anladigim bu kusura bakma sabah erken kalktim hastane işi falan beynim durdu yanlış bisey yapmak istemiyorum her bir zikri 50 tekrar yapmış olucaz dimi 🤭

Canım beni de ekleyebilir misin

M Morlale8 canm beni listeden çıkarır misin kusura bakmayın kimsenin hakkına girmek istemem ama yapamicam bu saat oldu daha oturmadim malesef 🥺 kusura bakmayın hakkınızi helal edin

İlk iki aradaşımıza okudum, rabbim sağlıklı salih katından bir evlat nasip etsin🤲🏻

Okuduğumuz zikir (Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, ) okuduğumuz arkadaşımız için duamiz 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için şu arkadaşımıza kime okuyorsak onun ismine mesala emine arkadaşıma hayırlısıyla bir evlat nasip et rabbim diye dua edecez kişi başı 50 defa okuyacaz günlük iki kişinin niyetine okuyacaz toplam günlük 100 defa okuyacaz canlar🤗 👉 4melek1anne 4melek1anne 👉 M Morlale8 (Niyetine.) Birgaripyyolcu Birgaripyyolcu E Edalar 4melek1anne 4melek1anne M Morlale8 SoLeiL12 SoLeiL12 R rana20 H M H M HejaR12 HejaR12 A arkadasimes Nefes0858 Nefes0858 MelodiminEsi MelodiminEsi KelebekkB KelebekkB bildirim saati her akşam saat (22.00)

X