Hamile kalmak için güçlü zikir buyurun canlarım 🤗

Evet canım ben 200 düşünüyordum ama sonra düşündüm başka okumalarimizda var zorlanmayalim kişi başı 50 okuyalım 😍
Çok olur canm 200 aynen başka okumalarda var bahçe zamanı bide işler oluyor canm bu hafta denicem bakım eğer zorlanmiyorsam devam ederim çünkü gerçekten hiç boş kalmiyorum

Çok olur canm 200 aynen başka okumalarda var bahçe zamanı bide işler oluyor canm bu hafta denicem bakım eğer zorlanmiyorsam devam ederim çünkü gerçekten hiç boş kalmiyorum
Haklısın canım öyle zor okunan bi zikir değil günlük 100 defe okursun

Kızlar birazdan listeyi paylaşacam okuyamiyacak olan müsait olamayacaklar varsa çıkabilir kimsenin hakkına girmiyelim günahtır canlar zaten kişi başı sayımız fazla düşmeyecek günlük 100 defa okuyacaz iki arkadaş icin her kişiye 50 defa okumuş olacağız 🤗🤗

Okuduğumuz zikir (Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, ) okuduğumuz arkadaşımız için duamiz 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için şu arkadaşımıza kime okuyorsak onun ismine mesala emine arkadaşıma hayırlısıyla bir evlat nasip et rabbim diye dua edecez kişi başı 50 defa okuyacaz günlük iki kişinin niyetine okuyacaz toplam günlük 100 defa okuyacaz canlar🤗 👉 Birgaripyyolcu Birgaripyyolcu 👉 E Edalar NİYETİNE
@ Edalar
@ 3cicekannesi
@ Morlale8
@ SoLeiL12
@ rana20
@ H M
@ HejaR12
@ arkadasimes
@ Nefes0858
@ MelodiminEsi
@ Ruzgarruya
Bildirim saati her akşam (22.00)

Okuduğumuz zikir (Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, ) okuduğumuz arkadaşımız için duamiz 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için şu arkadaşımıza kime okuyorsak onun ismine mesala emine arkadaşıma hayırlısıyla bir evlat nasip et rabbim diye dua edecez kişi başı 50 defa okuyacaz günlük iki kişinin niyetine okuyacaz toplam günlük 100 defa okuyacaz canlar🤗 👉 Birgaripyyolcu Birgaripyyolcu 👉 E Edalar NİYETİNE
@ Edalar
@ 3cicekannesi
@ Morlale8
@ SoLeiL12
@ rana20
@ H M
@ HejaR12
@ arkadasimes
@ Nefes0858
@ MelodiminEsi
@ Ruzgarruya
Bacım şimdi bu zikirlerin her birini mi 50 defa okucaz bilemedim 🤔😊 benim adımı eklermisin okunduğu zaman ismime okunsun canım (FERDA) ❣❣

@ Edalar
@ 3cicekannesi
@ Morlale8
@ SoLeiL12
@ rana20
@ H M
@ HejaR12
@ arkadasimes
@ Nefes0858
@ MelodiminEsi
@ Ruzgarruya