Hamile kalmak için Esma🍀

Okuduğumuz Esma ALLAHÜMME YA EVVELÜ kişi başı 100 MelodiminEsi Mucizem43 H HoneyBear niyetine bu son listemiz canlar salı günü saat (21.00) okumuş olalım canlar

Life light SoLeiL12 S slnbh M Morlale8 H M Larka BlueBerry4268 Cookiie Evva A arkadasimes 4melek1anne R rana20 Nefes0858 E Elfmnur E Edalar Tiniminimavihanim Ssevincli MelodiminEsi Mucizem43 H HoneyBear ) bir listemizinde sonuna geldik kızlar rabbim niyetlerimizi kabul etsin inşallah katından her birimize Salih evlatlar nasip etsin oldu sevincini yaşatsın bizlere hakkınızı helal edin canlar benden yana helal olsun rabbim okuyan okumayan herkesten razı olsun kimsenin duası yarım kalmamıştır umarım okuyamiyanlarada hakkınızı helal edin benden yana helal olsun benim duamı okuyamayanlara ben sayıya takılmiyorum önemli olan hep birlikte birbirimize dua etmek ve dua almak bence rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin inşallah

Yeni başlıyoruz dimi canım

Yeni başlıyoruz dimi canım
Yok kuzum şuan daha liste bitmedi 3 arkadaş kaldı onlari bitirelim bakacaz başka katılmak isteyenlerde vardı tekrar edebiliriz bi kaç gün sonra diğer guruplarda var onları falan bitirelim kimi arkadaşlar zorlanıyor

Devam etmek isteyenlerle güzel bi şekilde devam ederiz çıkmak isteyenlerde çıkabilir

Amin canım Allah razı olsun bizden yana da helal olsun

Amin cnm amin insAllahbenden yanada helal olsun cnm Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Ben atlamadım dimi kafam çok karıştı ya hak geçmesin allah korusun

M Morlale8 canım tüm arkadaşlarımın için okudum liste bitti Rabbim kabul etsin inşallah senin de emeğine sağlık dualarda buluşmak dileğiyle

Bende katılmak isterim. Benide sıraya alabilir misiniz dolmadıysa. 2 yıldır bebişim olmuyor çok istiyorum bende herkes gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…