Hamile kalmak için Esma🍀

Allah sendende ve okuyan herkestende razı olsun

Helal olsun kuzum rabbim sizlerden de razı olsun sizlerde helal edin hakkınızı rabbim hepimize Salih evlatlar nasip etsin inşallah ummadığımiz anda bizleri mujdelesin hepinizin diline sağlık asla umudumuzu yitirmeden bu yolda yürüyecez ve ben inanıyorum her birimiz güzel sonuçlar alacaz inşallah sabır ve duayla başaracaz inşallah

Aminn inşallah canım benim hakkım da hepinize helal olsun bende inanıyorum peş peşe hepimiz güzel haberleri vericez ben bismillah dedim tüp bebeğe başladım Rabbim inşallah hayırlısı ile sonuçlandırır

Allah razı olsun bende şimdi okuyorum hepinize çok sagolun

Kuzum bende tüp Bebek için başladım tedaviye bayramdan sonra miyom ameliyatı olacam amaliyattan önce yumurtaları donduracam 3 ay dinlenme süresi yani anca kış girimi transfer olacağım rabbim hayırlısı ile bizlerinde yüzünü güldürsün inşallah bu defa

Tedavin hayırlı olsun canım benimde Allah nasip ederse bir problem çıkmazsa bayram sonrası olucak gerekli tahliller testler evraklar onlarla uğraşıyorum bugunde hastanedeydim Rabbim emeklerimizin karşılığını tez vakitte hayırlısı ile versin inşallah çok amin

Amin kuzum sağol seninde tedavin hayırlı olsun bu topik bize hayırlı gelecek ben inanıyorum güzel sonuçlar alacağız inşallah transfer olup eve gelince bol bol zikir çek canım 707 defa ya varis 818 defa estağfurullah ALLAHÜMME YA EVVELÜ dilinden eksik etme inşallah güzel sonuç alacaksın

Ya cansın Allah razı olsun güzel yürekli arkadaşım hepimiz güzel sonuçlar alalım inşallah
Sizlerde benim için öylesiniz iyiki aranıza katılmışim tanımışım sizleri sizlerin sayesinde her şeye olumlu bakıyorum artık rabbim sizlerden razı olsun inşallah canım inşallah güzel haberler bizleri bulsun

Allah razı olsun sağol canım benim aminn inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…