Hamile kalmak için Esma🍀

Diger 2000 olan esmamız bitti ya çok şükür oda olsa zorlanırdım bunada katılayım kim bilir kimin duası vesile olur canım

Tabiki öyle inşallah rabbim kabul etsin herkesin duasını senin tedavi ne zaman kuzum bellimi
Adeti bekliyorum canım 1 hafta 10 güne olurum bi sorun çıkmazsa Allahın izniyle başlıcaz tahlillerim testlerim hepsi tamam bakalım hayırlısı insallah Rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin bacım

Kuzum benim inşallah güzel sonuçlar alacaksın hiç ama hiç olumsuz düşünme inşallah olumlu olacak benim baya uzun yol var önümde 2 ay sonra. Kontrole gidecem yumurtaları dondurup ameliyat var önümde bi tane miyom var onu aldıracam sonra 3 ay dinlenme yani anliyacan 5 ile 6 ay bulur benim transfer rabbim hayırlısını versin inşallah tez zamanda bizleride bütün isteyenleride sevindirsin

Allahın izniyle inşallah canım olumlu olmaya çalışıyorum hep kurban olduğum Rabbim ne derse o bizim için bu zaman hayırlı ise nasip eder inşallah geç olsun güç olmasın sonu güzel olsun Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah senin içinde hayırlısı ne ise o olsun canım ne gelirse Rabbimden güzel haberleri inşallah peş peşe veririz

İnşallah kuzum inşallah önce senin güzel haberini alırız sonra bizim güzel haberlerimizi veririz Rabbimin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…