Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Güncel
gurbet
turko2727
Afilim92
Ftzgmz7
B Bir mucize
Hsura006
gizem50
A aysnrkrks
G GULCIN_87

zeynepppppppp

Ve liste tamam 10 kişiye tamamladık .
Kızlar herkes 444 tane okuyor .(4440 ediyor 4 tane kalanı ben okurum )03.08.2017 (perşembe) bitirmiş olalım bitirenler söylesin artı koyalım .
Eğer isterseniz bu hatim bitince Başka dua ile devam ederiz .Kolay gelsin

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Salat-ı Tefriciye

“Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

ben yarin cuma saatinde baslamaya karar verdim allahin izniyle bundan sonrada 41 yasin yapalim insallah

Bir an once okusak keske pazartesi kadar ben test yapacagim
ben yarin okur bitiririm aslinda ama.arkadaslarin hepsi okuyamaz belki pazartesi bitse guzel olur calisanlar var sanirim ondan rabbim niyetini ettigin duayi biliyor insallah bitmeden mucdeli haberini aliriz

Bugun cuma gecesi o yuzden bugun den baslasak herkes otrsa bugun 1 saatini en fazla 2 saatini alir herkeein cuma vaktide duasini yapariz guzel olmaz mi

hepimiz icin niyet ettim.ve basladim 144 tanesini okudum pazartesiye kadar bitirebilirsek daha iyi.olur arkadaslar

kızlar bitirir bitirmez okudum deyin beni etiketleyin belki gözümden kaçar eğer biterse hemen diğerine geçeriz . Allah kabul etsin ve hepinizden razı olsun

E Erdfyz_34 M Maviumut06 dua zincirimiz burda kızlar biz bugün salat-ı tefriciye dağıttık biterse ptesi yeni duamızı hatmedeceğiz.
O zaman sizi de listeye ekleyeyim şu an sayı tamam ama bu size dua etmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.Arkadaşlar da niyet alır sizi .Allah tez zamanda bebeklerimize kavuştursun inşallah ...

Dua her kapıyı acar insaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…