Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

kızlar bitirir bitirmez okudum deyin beni etiketleyin belki gözümden kaçar eğer biterse hemen diğerine geçeriz . Allah kabul etsin ve hepinizden razı olsun
Cnm bndé çok okumak istiyordum ama annem hipertansiyon hastası yeni teşhis koyuldu 1.5 aydır çok fena hemen hemn hergün acıldeyiz ne olur anneme ve bana da dua edin

Klomen cok kist yapiyor dedi yeni doktorum zaten iki kez de ise yaramadi letrasan verdi daha etkili dedi yarin sabah kontrol vsr letrasan kullanan oldmu kizlar

ilk tedavim bilgim yok fazla bugün 14. Günümdü olmadim belirti var ama regl belirtisiyle ayni
test yapsana canim elim.durmadi ben bugun yaptim biraz silik cikti sabah idrarinda yapacam testi yarin sabah insallah hevesim icimde kalmaz sende test yap bize yaz canim 14. gun olmus artik cikar seninkide varsa insallah

Canlar dua dışı konu yazmasak olur mu yanlış anlamayın ama çok dağılıyor takip etmek güçleşiyor .

test yapsana canim elim.durmadi ben bugun yaptim biraz silik cikti sabah idrarinda yapacam testi yarin sabah insallah hevesim icimde kalmaz sende test yap bize yaz canim 14. gun olmus artik cikar seninkide varsa insallah
yarin yapamam ama bir sonraki güne yaparım inşallah canım Rabbim bu ay yüzümüzü güldürür inşallah

Canım bende okurum ama çalışıyorum

kızlar bende okurum
Canim salat-ı tefriciyeyi dağıttık kalmadı şükür size de dua edelim bu dua biterse aynı baslik altinda ptesi baska dua dağıtcaz etiket yaparim inşallah sen de katılırsın

Afilim92 canım 455 tane oldu benim çalıştığım için bi ark bölüşerek oluduk. Duamızda ark adınıda geçiririz miyiz? Fazla kalanı tamamlamamış ark alabilir.

Kizlar biraz yoğunum kusura bakmayin Allah kabul etsin az sonra listeyi gunceller artı koyarim
Tabii ki dua ederiz arkadasina da Ftzgmz7
Bu hatim bitince yeni liste yeni dua yapcaz eklerim seni de canim B BEYBISIM aramıza hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…