Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

C cansu_tr abla ben de okudum Allah kabul etsin inşallah kucaklarımızı doldursun inşallah rabbim S Su nehri canım sen moralini bozma biz yaşıtmışız, kime ne senin banyo yapmadan yapmamandan eltin ve kv den seni suçluyorsa suçlasın günahını alıyorlar Allah seni biliyo ve sana böyle bir imtihan vermiş. Allah'tan ümit kesilmez elbet verir bi evlat

Sağol canım işte böyle olunca şeytan bana vesvese veriyo

Sağol canım işte böyle olunca şeytan bana vesvese veriyo
Hayır canım izin verme şeytan seni umutsuzluğa ittiğinde rabbine sığın ben Kasım'da böyle olmuştum hatta eşimle boşanmak için avukata bile gittim ama bi dönüp baktığım herşey rabbimin elinde bana sadece tevekkül edip teslim olmak düşer dedim tabi ben de büyük eltim "siz iyi sabrediyosunuz benim 5 ay olmadı ben çok kötü oldum gibi şeyler zırvaladı ama ben de gerekeni söyledim Allah'ın emri sabretmeyip isyan mı edeyim, çocuk konusu eşimle benim aramda kimseyi ilgilendirmez sizden önce biz birbirimizin ailesiyiz" dedim zaten biz ilk zamanlar kendimiz istemedik 18 ay da uğraştık olmadı bu ay olur inşallah ♥ hepimiz alırız müjdeli haberi

Tamam canım umut verdiğin için sağol devam edicem ve kimsenin bana karışmasına izin vermiycem

Okudum canım. Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah

Sirkeli su iyi geliyo mu canim
Evet ben deniyorum çok iyi geliyor hiç zararı da yok. 1 litre ılık suya sirke kapağıyla 2 kapak sirke koyup onunla her lavaboya gittiğimde kendimi yıkıyorum. Hiç bir yan etkisi de yok. Bir de yoğurdun üstünde olan suyu var ya onu içiyorum o da çok iyi geliyor. Vucudunu da hic susuz bırakma. Çamaşırlarını da sürekli ütüle bir seycigin kalmaz Allahin izniyle. Bunlar en kolay ve etkili olan. Ben de her şeyi denedim şimdi bi haftadır bunları yapıyorum çok rahatım. ALLAH da sana şifa versin inşallah tez zamanda bebislerimizi alırız kucağımıza

Tamam canım bende bunu deniycem Sağol Allah hepinizden razi olsun

Canım herkes uyuduğunda yapıyoruz ama bunu sormalarına dayanamıyorum

Senin yaşın küçük diye böyle edepli olduğun için üstüne geliyorlar eşin konuşsun sıkıştırsın sende ezdirme kendini hala sorarlarsa sende onlara ne duymak istiyorsunuz nasıl yaptığımızın detayını mı anlatıyım de bak bi daha soruyorlar mı

tamam canım eşime derim

C cansu_tr okudu
@ E ezbaece01 okudu
@ T Tugce3333
@ Sevil5
@ S Su nehri
@ MoonfacedMom okudu
@ Kar perisi
@ rubil okudu
@ kun fe yekunnnn okudu
N ndulaak okudu
agustos72 okudu
B Baharr08 yeni liste bu şekilde hanımlar
Yeni Duamız Kenzül Arş duası abdestli birsekilde Arapça bilen Arapçadan Türkçe bilen Türkçe'den okuyabilir başında 7 Fatiha ve 7 Ayetel Kürsi okuyup Kenzül Arş duasını okuyalım daha sonra da
"""184 defa ” Yâ Hayyü Ya Kayyum celle celalühü” şeklinde zikir dene kimselerin,haram olmadığı sürece her dileği kabul olur ve gerçekleşir""” okunacak .
Ortak niyet ortak dua haydi Cumamizin hürmetine inşallah hepimiz anne olalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…