Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Ben okudum canlar Allah kabul eder inşallah
Canım beni çıkar gruptan artık anne olmak istemiyorum bütün umutlarım yıkıldı inşallah bu gruptakiler bu ay içerisinde hamile kalırlar bu duaların ayetlerin yüzü suyu hürmetine

Canım beni çıkar gruptan artık anne olmak istemiyorum bütün umutlarım yıkıldı inşallah bu gruptakiler bu ay içerisinde hamile kalırlar bu duaların ayetlerin yüzü suyu hürmetine
Neden umutların yıkıldı ne oldu merak ettim. Allahtan umut kesilmez olmadıysa zamanı değildir umutsuzluğa kapılma canm

Bende bı yarım saat önce adet oldum yapacak birşey yok elden birşey gelmiyor ümitsizliğe kapılmak niye .

Neden umutların yıkıldı ne oldu merak ettim. Allahtan umut kesilmez olmadıysa zamanı değildir umutsuzluğa kapılma canm
1.5 yıldır evliyim ama olmadı hâlâ eşim varikosel ameliyatı oldu sonuçlari gayet iyi bende hiç bir sıkıntı yok eşimin ailesi sorunun bende olduğunu söylüyo diyolar sen eşinle çok özür dileyerek yaziyorum cinsel ilişki yaşamiyon aynı evde kaliyoz durmadan bana neden banyo yapmıyonuz diye soruyolar enfksiyonum var antibiyotik kullaniyom diyolar kullanma napim ben içmediğim bitki kalmadı

Artık bu yüzden istemiyorum ne kadar çabalasam boş Allah a hep dua ediyom artık canımı alsin diye

Öyle düşünme sakin canım rabbim nasip etmiyorsa zamanı vardır biz şer sandigimiz şey aslında bizim için hayırlıdır biz bilemeyiz sadece sabırsız olduğumuz için oluyor bunlar sen kimseyi düşünme her nasip vaktine esirdir hem bak ne güzel eşinin değerleri düzelmiş inşallah rabbim tez zamanda mucizeni verir sana

Sağol canım ben yeni 20 yaşıma giricem sabrediyorum ve Allah tan hayırlisini diliyorum ama kaynanam ve eltim her gün bana bunları sorması zoruma gidiyo

Sağol canım ben yeni 20 yaşıma giricem sabrediyorum ve Allah tan hayırlisini diliyorum ama kaynanam ve eltim her gün bana bunları sorması zoruma gidiyo
Daha çok gençsin canım üzülme öyle konuşan insanlar sadece kusur ararlar çözüm olmak yerine sen dua et hiç bırakma ikinizdede sorun yoksa vakti var demektir

Eşin ameliyat olmuş ne güzel bundan sonra olacaktr canm. Rabbim nasip etmediyse hayırlı değildir. Rabbim bekletiyor güzelleştiriyodur umudunu kaybetmek yok benim 5 sene sonunda yavruma kavuştum ondan önce enfeksiyonlar düşükler çok şeyler yaşsdm eşim düşük oluyo diye çocuk istemedi korundu benim isteğime saygı duymadı babamın kanser hastası olduğunu öğrendik tek isteği torundu 4. 5 5 aylık hamileyken babam vefat etti torununu göremeden çocuğum oldu dertler değişti 1 sene neler çektim anlatsam oturur ağlarsn kimsenin ağzına bakma adı kaynana değilmi boşver hiç dinleme önce sağlığın önemli tedavini bitir enfeksiyonla hamile kalırsan düşüğe de sebep oluyo diş kontrolunu yaptır genel kan taramanı yaptır sonra ovulasyon takibine başla ama dr eşliğinde yap emin ol zamanı gelince bebeğin gelecek bizim dememize olmuyo rabbimin Bi zamanı var o zaman verecek sana

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun ama işte eşimin ailesi dayanmıyo o kadar çok yoruldum ki bu hayattan bu 20 yıla ne sığdırmadılar ki

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun ama işte eşimin ailesi dayanmıyo o kadar çok yoruldum ki bu hayattan bu 20 yıla ne sığdırmadılar ki
İşte bende onlar durmadan yok banyo yapin vs falan üstüme geldikleri için tüm herşeyi bıraktım

Ben de aynı durumdayım 4 aylık evliyim ve enfeksiyonum 4 aydır sürekli kendini tekrarliyo bana da aynı şekilde kullanma bıdıbıdı diyorlar ama geçmesi için de çok uğraşıyorum. Bana da sürekli soruyorlar iste bebek var mi hamile misin filan ben baktım olmuyo herkese şu an istemiyoruz demeye başladım eşime de böyle söylemesini istedim ki artık millet pesimizi bıraksın. Insanlar gerçekten çok anlayissiz. Sizin hayatınız kimseyi ilgilendirmiyo. Bence siz de öyle söyleyin hastalığım geçene kadar düşünmüyorum diye. En azından üzerinizdeki baskı kalkar. Çünkü bu iste olumsuz etkenlerin basında stres geliyor. Olabildiğince uzak durmanız lazım. Daha yasin da küçük ben 28 yaşındayım bu kadar umutsuz olma sadece hastalığının geçmesi için çaba göster. Ben en son geçmesi için bol su tuketiyorum ve sirkeli su ile kendimi yıkıyorum onlar cok etkili. Yine de Allahtan umudunu kesme çünkü daha yolun başındayız kuzum

Tamam canım Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…