Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Yeni listeye eklerim
Cansu yanlış hatırlamıyorsam seninle
Evet canım oldu normalde sayfanın takibini ben yapmıyordum hamile kalan listeyi devretti gibi bişi oldu en son hamile kalan arkadaştan listeyi ben devraldım
Cansu seninle hayırlı evlilik yapabilmek için dua topiğinde idik. Görüyorum ki rabbim ikimizinde duasını kabul etmiş. Şimdi sıra bebiş te. İnşaAllah kalırız hamile. Ben şimdilik uzaktan katılacağım dualara sonra guruba girerim inşaAllah

Benim için nişan ve düğün arasındaki süreç çok zorluydu çok şükür geçti . İnşallah canım bebiş haberlerimizi de veririz birbirimize

C cansu_tr
E ezbaece01
T Tugce3333
Sevil5
S Su nehri
MoonfacedMom
M Mraym
Kar perisi
rubil
kun fe yekunnnn
N ndulaak
agustos72
B Baharr08 yeni liste bu şekilde hanımlar
Yeni Duamız Kenzül Arş duası abdestli birsekilde Arapça bilen Arapçadan Türkçe bilen Türkçe'den okuyabilir başında 7 Fatiha ve 7 Ayetel Kürsi okuyup Kenzül Arş duasını okuyalım daha sonra da
"""184 defa ” Yâ Hayyü Ya Kayyum celle celalühü” şeklinde zikir dene kimselerin,haram olmadığı sürece her dileği kabul olur ve gerçekleşir""” okunacak .
Ortak niyet ortak dua haydi Cumamizin hürmetine inşallah hepimiz anne olalım

Canim ben müsait değilim ama haftaya cumaya kadar mı okucaz

Allah dualarımızı boş çevirmesin okudum canım

Kızlar ben herkesin niyetine okudum Rabbim dualarimizi kabul etsin hayırlı sağlıklı temiz güzel evlatlarımız olsun en yakın zamanda inşallaaaahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…