Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Ben de hem 2 arkadaşıma hem kendi adıma okudum. Allahım kabul etsin insallah tez vakitte isteyen herkese güzel hayırlı haberler aldırmak nasip etsin,Kucaklarımızı boş bırakmasın saglikli sihhatli hayirli evlatlat nasip etsin Allahim.

Kızlar 41 gün her gun bir tane olmak uzere Meryem Suresini suya okuyup sifayi Allah tan istersek insallah Hamile kalıyormuşuz tee 2008 yilinda bu forumda okuyan kisiler hamile kalmis.Ben de anneme soyledim okuyacak benim icin.Malum araya regl filan girince baskasina okutmak gerekiyor.

canım 41 gün aynı suya ı okuyouz yoksa her gün bir bardak suya bir tane okuyup mu içiyoruz

Ben de 3 arkadaşımıza okudum dua ettim Rabbim tekvin (yaratma) sıfatı ile tecelli etsin inşallah
Allah bir şeyin olmasını dilediği zaman, ona "ol" der, o da oluverir"(Yasin: 82)

Arkadaşlar bugün günlerden cumartesi. Internette bugün başlanacak bir dua gördüm fetih suresi. Her gün belli sayılarda okuyup cuma günü biten bir dua. Bana da bir yakınım söyledi. Sizinle de paylaşmak istedim. Başlayabilirsiniz siz de. Allahım kabul etsin dualarımızı .

Eklentiler

• Screenshot_20170731-145334.png
    130,2 KB · Görüntüleme: 53
evet bunu bende duydum biliyorum ama cesaret edemedim 11 tane okumak zor olur diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…