Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.666
20.353
Haftalik liste olusturup sirayla kisilere bebek sahibi olmak icin esma ul husna ve cesitli dualar okunur .Katilmak icin listeyi takip edip aksatmadan dua etmeniz gerekir
Dua ettigimiz arkadaslarimizdan Hamiş olanlar
1 Afilim92 Afilim92 :anneadayı: (15.11.2017 :nazar:)
2 Ftzgmz7 Ftzgmz7 :anneadayı: (18.12.2017 :nazar:)

3 @Mucizeolsakeske :anneadayı: (28.12.2017 :nazar:)
4 Dil-i bitab Dil-i bitab :anneadayı::nazar:

Son düzenleme:
Kizlar dün de soylemistim.Bu Lem Yelid duasini okutup da hamile kalan 2 kisiyi biliyorum.Biz de niyetimizi alıp dua edelim hep birlikte insallah.Bu duanin özelliği duayı dağıtıyoruz okuyan kişi ismen size dua ediyor belki 10 ,belki 30 ...kisi sizin icin dua etmis oluyor dua cok kisa zaten .Forumdan takibini, yapmak çok zor olur.Herkes duayı kendi cevresine dağıtsın isterseniz ....

Hamile kalmak için
70.000 tane Lem yelid çekmeli.
Bir de Ya vâris zikri günde 707 kez çekilmeli katılmak isteyenlerle yurutebilirz herkes,günlük zikrini cektikten sonra bugun cektim diye yazar hem unutmamis,oluruz ve gayretli,oluruz ne dersiniz?

( @paraleller Prenses357 Prenses357 )

Kizlar dün de soylemistim.Bu Lem Yelid duasini okutup da hamile kalan 2 kisiyi biliyorum.Biz de niyetimizi alıp dua edelim hep birlikte insallah.Bu duanin özelliği duayı dağıtıyoruz okuyan kişi ismen size dua ediyor belki 10 ,belki 30 ...kisi sizin icin dua etmis oluyor dua cok kisa zaman .Forumdan takibini, yapmak çok zor olur.Herkes duayı kendi cevresine dağıtsın isterseniz ....

Hamile kalmak için
70.000 tane Lem yelid çekmeli.
Bir de Ya vâris zikri günde 707 kez çekilmeli katılmak isteyenlerle yurutebilirz herkes,günlük zikrini cektikten sonra bugun cektim diye yazar hem unutmamis,oluruz ve gayretli,oluruz ne dersiniz?

( @paraleller Prenses357 Prenses357 )
Cnm her gün mu 70 000 tane lem yelid ve 707 tane mi ya varis olcak yanlış yapmamak için soraym dedim

Tmm cnm bnde bugün basliycam inşallah lem yelid i ne kadr çekersem sayısıyla yazarım bide bitince dua ederken isim vermem lazimmi
Canim istersen cevrene dagit lem yelidi cunku 70bin tek bir kisi icin okunmali burda karisiklik olur ben size faydam dokunsun diye yazdim.Ama gunluk,okudugun Ya Varis esmasini buraya yazabilirsin

Bir yerde böyle yazıyor
1)“EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................................(okuyanlarınisimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum.İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

Şahsen bana pek mantıklı gelmesede bu durum cunku lem yelid dogurmadi demek ve Kur'ân-i Kerim'de bir sürü dualar var, peygamberlerin çocuk sahibi olabilmek için ettiği.. Onlarla dua edilip samimiyetle istense daha mantıklı sanki .. Hayırlısı

Ben hamile kaldığım ay
meryem süresini kesinlikle okuyun 41 gün
Sonra ben günde 707 ya varis
100 ya evvelü
Çektim
Hamile kalmadan 2 ay öncede 4444 salatı tefriciye okudum
Duaların gücüne inanın gönülden okuyun rabbim sizede nasip etsin
Canım ben meryem suresine başladım ama adet oldukça ara verdim bugün yüne adet oldum bitince devam edicem inşallah ara vermemek lazımmış ama ben okutacak birini bulamadım daha doğrusu söylemek istemedim niyet önemlidir diye düşündüm yanlış mı yapıyorum acaba ? Bebeğin hayırlı olsun bu arada sağlıklı şekilde kucağına almak nasip etsin Rabbim

Canım ben meryem suresine başladım ama adet oldukça ara verdim bugün yüne adet oldum bitince devam edicem inşallah ara vermemek lazımmış ama ben okutacak birini bulamadım daha doğrusu söylemek istemedim niyet önemlidir diye düşündüm yanlış mı yapıyorum acaba ? Bebeğin hayırlı olsun bu arada sağlıklı şekilde kucağına almak nasip etsin Rabbim
Sagol cnm ben okudum zaten bir daha adet olmadım 20 gün falan hamile olduğumu öğrendim

Afilim92 Afilim92 tesekkur ederim canim dusunup ekledigin icin ben de nasip olursa meryem suresini okumak istiyorum insAllah isterseniz gun icinde ne okuyabilirsek kizlar ben bugun byle okudum diyelm dualarimizin sonunda cumlemiz icin dua etmis olur tesvik amacli

X