Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Kızlar bide sürekli okumayani listeden çikaricaz falan diye konuşmalar olmasin olmaz mi pek hoş bişey değil okuyamiyosa elbet bi sebebi vardir burada belirtmek istemediği insanin herşey olabilir yine listeye ayni şekilde devam ettirelim
oyle birsey yok canim. Haklisin belki interneti olmaz belki misafiri gelir. Niyetlerimizi bozmayalim. Elimizden geldigince okuyalim. Rabbim hepinizin yuzunu guldursun

Haydi Bismillah.. :KK68:

Baslangic Tarihi : 15.02.2018

Bitis Tarihi : 21.02.2018

C cibilicibilisaksak06

"Arkadasimiz icin 41 Meryem Suresi okuyoruz ."

:KK200:LISTEMIZ:KK200:

1. C cibilicibilisaksak06
    Hercai91 Hercai91 (Mazeretli)
    @HemDeliHemAsik (Mazeretli)
    M Mehlikara
    @Mucizeolsakeske (Sizler icin okuyor)
    @RuveydaCihad
    @hediye-i rahmet
    H Harwey
    ikraberraol ikraberraol
    Umutvar123 Umutvar123 (Mazeretli )
    @Tazegelin33
    muhakemat muhakemat
    bezginblog bezginblog
    iklimasiii iklimasiii (Sizler icin okuyor)
    annesinineseri annesinineseri
    K Kkles
    @glmserser
    L lionyez
    Gullbahcemm Gullbahcemm ( Tulay ve Ismail cifti niyetine)

Liste Alimlara Aciktir .Hoppa

Not 1 : Her hafta 1 kisiye okunacaktir. Gun icerisindeki alinan ve okunan sayilar gun bitiminde listede duzenlenecektir.

Not 2 : Okuyanlar okudum bildirimini bitis tarihinin sonuna kadar yapmalidirlar.

Not 3 : Mazeretli olanlarin bildirim yapmasi rica olunur.

Not 4 : Allah cc cumlemizin dualarini kabul eylesin. Rabbim tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin cumlemize..
Listemizde 41 kisi tamamlana kadar isteyen istedigi kadar okuyabilir. Sinirlama yoktur canlarim. Ama InsaAllah 41 kisi listemizde olursa o zaman herkes 1tane okumasi yeterli olacaktir.

Kızlar yanlış anlamazsaniz bu benim fikrim 1 hafta yine olsun fakat gönulden kopupta vakti olan okuyanlar okurda biterse sayi 1 hafta dolsun die beklemeyelim olur mu direk diğer arkadaşa geçilsin çünkü çok insan olucağız ilerde nasip olursa.şuan çok kişi olmasakda kimine 2 ay sonra vakit gelecek.o yüzden yinede siz bilirsiniz okumak için bence bu benim önerim hem daha çok insan belki daha mutlu olacak

Bir hafta benin için uzun bir süre ben o sebepten katılamayacağım kusura bakmayın
kendi kararınız tabii ki ama 41 tane için bir kaç tane isteğe göre okunacak şimdilik, sonrası içinde yine kendinize okursunuz 1 tane burası okuduktan sonra. okunması için aciliyetiniz var ise @Mucizeolsakeske sizi sıraya alsın size okuyalım. Buradaki sıra okunan sıra değil katılacan kişilerin sırası. Yine de tercih sizin tabii.

Haydi Bismillah.. :KK68:

Baslangic Tarihi : 15.02.2018

Bitis Tarihi : 21.02.2018

C cibilicibilisaksak06

"Arkadasimiz icin 41 Meryem Suresi okuyoruz ."

:KK200:LISTEMIZ:KK200:

1. C cibilicibilisaksak06
    Hercai91 Hercai91 (Mazeretli)
    @HemDeliHemAsik (Mazeretli)
    M Mehlikara
    @Mucizeolsakeske (Sizler icin okuyor)
    @RuveydaCihad
    @hediye-i rahmet
    H Harwey
    ikraberraol ikraberraol
    Umutvar123 Umutvar123 (Mazeretli )
    @Tazegelin33
    muhakemat muhakemat
    bezginblog bezginblog
    iklimasiii iklimasiii (Sizler icin okuyor)
    annesinineseri annesinineseri
    K Kkles
    @glmserser
    L lionyez
    Gullbahcemm Gullbahcemm ( Tulay ve Ismail cifti niyetine)

Liste Alimlara Aciktir .Hoppa

Not 1 : Her hafta 1 kisiye okunacaktir. Gun icerisindeki alinan ve okunan sayilar gun bitiminde listede duzenlenecektir.

Not 2 : Okuyanlar okudum bildirimini bitis tarihinin sonuna kadar yapmalidirlar.

Not 3 : Mazeretli olanlarin bildirim yapmasi rica olunur.

Not 4 : Allah cc cumlemizin dualarini kabul eylesin. Rabbim tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin cumlemize..
Listemizde 41 kisi tamamlana kadar isteyen istedigi kadar okuyabilir. Sinirlama yoktur canlarim. Ama InsaAllah 41 kisi listemizde olursa o zaman herkes 1tane okumasi yeterli olacaktir.
Canım kardeşim şu an çok muallakta olan bi hamileliğim var bundan dolayı uyumaktan gözüm açılmıyor çok yorgunum iş mesai ev derken grup sana emanet bi süre takipte olacağım canım Allah şimdiden razı olsun.... benim için herkes bir tane okusun lütfen ricamdır benden sonrakine daha çok sıra gelir hem :dua::dua::dondurma:En Büyük TÜRKİYE

Canım kardeşim şu an çok muallakta olan bi hamileliğim var bundan dolayı uyumaktan gözüm açılmıyor çok yorgunum iş mesai ev derken grup sana emanet bi süre takipte olacağım canım Allah şimdiden razı olsun.... benim için herkes bir tane okusun lütfen ricamdır benden sonrakine daha çok sıra gelir hem :dua::dua::dondurma:En Büyük TÜRKİYE

Hadi inşallah hamilesindir. :) İyi haber ver bize :)

Elifcim ben 1tane okudum kardeşimizin ismi varsa bağışlayayım yoksa niciylemi bağışlmam gerek bilgi gecersen bi tane daha okuma şansim olursa o zaman okur tekrardan bağışlarim. Rabbim tez zamanda sağlıklı evlat nasip etsin içinde de bizede insallah
Ben.ismini sordm ama daha bakmadi sanirim mesaja canim simdilik nickle devam edelim Allah kabul etsin :KK66:

Allah sınavinda yüzun ak sekilde çıkmani nasip eder hayirlısıyla evladini kucağına alırsin inşallah

X