Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Allah razı olsun arkadaşlar bende bugün doktora gideceğim klomeen e başlamak için inşallah bu ay rabbim nasib eder
Kubracim bende basladim dunde catlatma ignesi vuruldum bugun yada yarin birliktelik seninde benimde butun mumin kardeşlerimizinde Rabbim hakkimizda hayirli olani versin insallah

Kubracim bende basladim dunde catlatma ignesi vuruldum bugun yada yarin birliktelik seninde benimde butun mumin kardeşlerimizinde Rabbim hakkimizda hayirli olani versin insallah
AMİN canım benim inşallah oumlu sonuçlanır herkesten güzel haberler duyarız bir bir

Rabbim gönlümüzde ne muradıniz varsa versin. Okuyan kardeşlerimizden Rabbim razi olsun. Inan bana okunuyormuş gibi mutlu oluyorum.biz dışardayiz hala dolgu kanal yapilacakmış o yüzden gec gideceğiz eve helal edin hakkınızı

Ben aldıklarımı henüz bitiremedim haftalık yapıyoruz diye almıştım
Tamm rukiyem okursun teslim edelim die acele ettik ses çikmayinca biz hacet tamamlandi die duasini yapalim dedik. Musait olunca oku bağışla olur mu.yada okuyamadigin zaman bilgi geç bizler devam edelim sikma kendini.

Bezginblog 1 Adet
Hayalimdi gerçek oldu 1 Adet
Hayalalemiveben 1 Adet
Mirac46 3 Adet
Fatma249 2 Adet
Annesinineseri 1 Adet

ALINAN 9
KALAN 32

KÜBRA KARDEŞIMIZ İÇİN OKUNUYOR INŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…