Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Diğer grupta adet i geldi gelmedi hızlandıralım gibi ayrıntılara girmeyelim adeti gelen belirtir gönüllü okumak isteyen alır fikrimce diğer türlü münakaşa sebebi olur ?
Orda bu yüzden çok kalp kırıldı bunlara gerek Yok güzel birşey yapalım derken hali hazırda günaha girmeyelim zaten hepimizin amacı aynı İnşaAllah dualarımız sayesinde gelecek evlatlarımız :dua::KK200:

bezginblog bezginblog teşekkür ederim canım , bende katılabilirim. Nezaman derseniz başlarım. Bence de 1 hafta iyidir. hem karışıklığa sebep olmaz. Aciliyeti olan için bilgisini verir. C cibilicibilisaksak06 de bize bilgisini verirse okuruz. Bugün ve ya yarın başlasak haftaya kadar 41 meryem okuyamazmuyız? kimisi fazla okur kimisi tek okursa yapılabilir. BENCE ama ne karar çıkarsa ben uyarım. Benide etiketleyin lütfen. Zaten mimliyim çok konuşmayacağım :)

Kızlar elmaya okunan ayetlerde var onuda yapın yakın cevrenizdekilere olutun 13 kişi yada 7 kişi ibrahim suresinin 34 ten 42 ye kadar yani tam bi sayfa yapıyo elmaya okuyup yarısın erkek yarısını kadın kabuk ve çekirdekleriyle yersede şifa oluyomuş neyte okumuştum bide cevremde hocalarada sordum varmış ben yapcam inş söliyim sizde yapın

Kızlar elmaya okunan ayetlerde var onuda yapın yakın cevrenizdekilere olutun 13 kişi yada 7 kişi ibrahim suresinin 34 ten 42 ye kadar yani tam bi sayfa yapıyo elmaya okuyup yarısın erkek yarısını kadın kabuk ve çekirdekleriyle yersede şifa oluyomuş neyte okumuştum bide cevremde hocalarada sordum varmış ben yapcam inş söliyim sizde yapın
Birde hurma var ben yaptırıyorum şimdi 41 hurmaya umre yada hacdan gelen 41 ayrı kişi okuyo onu 41 gün yiyorsun benim eşimde sıkıntı ona yedireceğim bakalım dualara sığındık Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün İnşaAllah

bezginblog bezginblog teşekkür ederim canım , bende katılabilirim. Nezaman derseniz başlarım. Bence de 1 hafta iyidir. hem karışıklığa sebep olmaz. Aciliyeti olan için bilgisini verir. C cibilicibilisaksak06 de bize bilgisini verirse okuruz. Bugün ve ya yarın başlasak haftaya kadar 41 meryem okuyamazmuyız? kimisi fazla okur kimisi tek okursa yapılabilir. BENCE ama ne karar çıkarsa ben uyarım. Benide etiketleyin lütfen. Zaten mimliyim çok konuşmayacağım :)
Rica ederim canım ☺️İnşaAllah burda düzenli güzel bir şekilde devam ederiz. Çevremizede dağıtırsak bitiririz Allah’ın izniyle bence ertelemeden başlayalım

Kizlar netten arastirmalarima gore evet 41 meryem suresi 1 kisi sadece 1 tane okuyabiliyor. Ama 41 kisi degiliz. 41 i tamamlayana kadar da baya uzun surebilir.

Bugun herkes fikrini beyan etsin herseyi konusalim. Allah in izniyle yarin baslariz.

isteyen istedigi kadar okusun simdilik. Daha sonra 41 kisiyi tamamladigimiz zaman o zaman insaAllah dedigim gibi herkes 1 tane okur tamamlamis oluruz.

1 hafta icinde rahat rahat okuruz sirayla. Evet biraz uzun surer ama olsun Dualarin kabul olacagi saate gelir Rabbim belki siz arkadasiniza okuyorsunuz diye sizede nasip eder hayirli ve saglikli evlatlar.

X