Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

ikraberraol ikraberraol sıradaki arkadaşımız hediye i rahmet için okuyanlar bitirsin normalde onun ayın 28 ine son... biz ikraberraol ikraberraol için başlayalım
Çok sevinirim kızlar Allah razı olsun insan bazen böyle hiç tanımadıklarından destek alıyor yâ daha güçlü oluyor yakın bildiklerimiz bazen sadece üzüntü veriyor bizlere hakkınızı da helal edin lütfen . Bende hepinize ayrı ayrı dua ederim inşallah. Daha önce belirtmiştim ben hamileyim Allah’ın izniyle sadece kalp atışı alamadık bunun için dua ederseniz bu Cuma gidicem kalp atışı duymak için

Daha ben okumadim aldiklarimi niye degisiklik yapiyorsunuz ki ..

Yok canım değişiklik yapılmadı arkadaş sordu sadece yapalım mı diye. Yapılacaksa herkesin ortak kararı ile yapılır zaten sanıyorum. sıkıştırmak yok bu topik te için rahat olsun

Lionyez canim bişey sorcam biz senin için değer gruptan haksızlık yapılıyor diye çıkmıştık.Sen hala o gruplasın ve okumalara katılıyordu.yanlış gormediysem buarada da maharetli yazıyor.neden aceba merak ettim de.miyavv sende bakarmisin csnim

Çok üzüldüm kızlar diğer grupta arkadaş oluyor.ve topik sahibiyle çok iyi kavga etmişlerdi.olan bizlere oldu bu böyle olurmu .haksızlık değilmi.rabbim gormuyormu :KK43:
Üzülme canım haksızlığın olduğu yerde hak baki kalmaz .. illa ki.eden bulur. Ve hak er yada geç yerini bulur .. Bence takılma böyle şeylere hassas birisin anladığım kadarıyla boşver yaa tatlış bir anne adayı olarak düşünüyorum ben seni inşaallah:)

Üzülme canım haksızlığın olduğu yerde hak baki kalmaz .. illa ki.eden bulur. Ve hak er yada geç yerini bulur .. Bence takılma böyle şeylere hassas birisin anladığım kadarıyla boşver yaa tatlış bir anne adayı olarak düşünüyorum ben seni inşaallah:)
Canım kendim içinde değil hem Deli hem asıl vardı burda hatirlarsin oda çıkmıştı .şimdi tamamen siteden gitti.onun için daha çok üzüldüm.inan.

X