Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Allah o kardeşimizden razı olsun inşallah.eğer konuşma imkanin olursa o kardeßimize Rabbimin selamini bizden yana sun.benim gözlerimde yaßlar oluk oluk akıyo inşallah Rabbim tez zamanda salih evlatlar versin hepimize inşallah inan o kadar tuhafim ki Rabbim nolur yardim et 1 gün arayla hamileyim kizlar diyelim ve bu o kadar yakin olsun nolur Allahım habibin hürmetine kabul et duamizı
Aminnnnnnn binlerce kez aminnn

Kizlar mrb. Sizlere cok guzel birsey soylemek istiyorum. Ismini vermek istemedigi icin bende gizli kalsin :) Mekkede oturan bir arkadasimiz. Bu grupta bulunan herkese kabeden dua ettigini soyledi inaninki ben kendi adima cok mutlu oldum. Rabbim ondan bin kere razi olsun. InsaAllah duasi kabul olur tez zamanda hepiniz sag salim hayirlisiyla hamile kalirsiniz :KK200::KK200:
ayy ne kadar sevindim canım ALLAH razı olsun inşallah duası kabul olur aminn:KK200:

Kizlar mrb. Sizlere cok guzel birsey soylemek istiyorum. Ismini vermek istemedigi icin bende gizli kalsin :) Mekkede oturan bir arkadasimiz. Bu grupta bulunan herkese kabeden dua ettigini soyledi inaninki ben kendi adima cok mutlu oldum. Rabbim ondan bin kere razi olsun. InsaAllah duasi kabul olur tez zamanda hepiniz sag salim hayirlisiyla hamile kalirsiniz :KK200::KK200:
RABBIM O kardeşimizinde gönlünün muradını versin INŞAALLAH dualarını kabul eylesin INŞAALLAH

Birde hurma var ben yaptırıyorum şimdi 41 hurmaya umre yada hacdan gelen 41 ayrı kişi okuyo onu 41 gün yiyorsun benim eşimde sıkıntı ona yedireceğim bakalım dualara sığındık Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün İnşaAllah
Esracım bisey danışmak istiyorum hurma illa hacdan mi gelmeli.burdan alsak olmaz mı.ve 41 tane okutup mu yapilacak 41 tane ayri kişiler okuyacak dimi ne zaman surede yenilmesi gerek peki bilgin var mı canim.benim hacdan gelecek yada getirecek birini tanimiyorum o yüzden soruyorum kusura bakma

Esracım bisey danışmak istiyorum hurma illa hacdan mi gelmeli.burdan alsak olmaz mı.ve 41 tane okutup mu yapilacak 41 tane ayri kişiler okuyacak dimi ne zaman surede yenilmesi gerek peki bilgin var mı canim.benim hacdan gelecek yada getirecek birini tanimiyorum o yüzden soruyorum kusura bakma
Canım türkiyedede bu hurmayı satan yerler var zaten hep oradan geliyo 41 ayrı kişi okuyacak bir meryem bir yasin-i şerif okunacak 41 günde yeniden hurmanın yarısını sen yarısını eşin yiyecek çekirdeğinide sorun kimdeyse o yutacak çekirdek atilmicak

Canım türkiyedede bu hurmayı satan yerler var zaten hep oradan geliyo 41 ayrı kişi okuyacak bir meryem bir yasin-i şerif okunacak 41 günde yeniden hurmanın yarısını sen yarısını eşin yiyecek çekirdeğinide sorun kimdeyse o yutacak çekirdek atilmicak
Sehercim peki hurmanin adi ne pazardan almaya kalksam olur mu

Sehercim şimdi yazdiğından anladığımı söylesem olur mu.41 tane meryem suresini 41 kişi okurken ayni zamanda yasinde mi okuyacak

Misal A kişi okudu hem yasin hem meryem
B kişisi okudu hem yasin hem meryem
Bu sekilde 41 kişi mi okuyacak.
Ve aklima takilan 41 hurmayı her gün icin bir ben bir eşim mi hurma yi bitirecek.bitincede sorunlu kişi hurmayi yiyecek anladığım kadar ama ikimizde de sorun yoksa yemiyecek miyiz yada ikimizde de varsa ikimiz mi yicez

Sehercim şimdi yazdiğından anladığımı söylesem olur mu.41 tane meryem suresini 41 kişi okurken ayni zamanda yasinde mi okuyacak

Ve aklima takilan 41 hurmayı her gün icin bir ben bir eşim mi hurma yi bitirecek.bitincede sorunlu kişi hurmayi yiyecek anladığım kadar ama ikimizde de sorun yoksa yemiyecek miyiz yada ikimizde de varsa ikimiz mi yicez
Çekirdeği demek istedim eşimde sorun yoksa yada bende yoksa yemiyecek miyiz.yada ikimizde de sorun var ikimizde mi yiyeceğiz

Evet kuzum bir kişi bir hurmaya hem yasin hem meryem suresi okuyacak hergünde bir hurmanın yarısını sen yarısını eşin yiyecek çekirdeğinide dediğim gibi yutun ALLAH'IN izniyle şifa olur INŞAALLAH ama duyduğum çoğu kişi hamile bende hamile kaldım ALLAH'IN izniyle... düşük oldu ama INŞAALLAH bi umre planımız var gidersek orada okutup yiyecem ALLAH'IN izniyle

Izmirde oturuyorum canim sen yaptim hamile kaldim demisin ya ben suan o kadar cok ağlıyorum ki Rabbim nolur bana da nasip et evlat hasretimizi bitir. Yarabbi nolursun anne olmak isteyen kullarin var baba olmak isteyen kullarin var sen şifa ver Yarabbim nolur nolur nolur Rabbim dindir içimizdekini.saol canim cok saol

Izmirde oturuyorum canim sen yaptim hamile kaldim demisin ya ben suan o kadar cok ağlıyorum ki Rabbim nolur bana da nasip et evlat hasretimizi bitir. Yarabbi nolursun anne olmak isteyen kullarin var baba olmak isteyen kullarin var sen şifa ver Yarabbim nolur nolur nolur Rabbim dindir içimizdekini.saol canim cok saol
Konyada var falan diye duymuştum kuzum o yüzden sordum izmirdede satan yerler vardır amin kuzum benimde hiç çocuğum yok iki düşüğüm oldu tüp bebek tedavisiyle oldu dediğin gibi RABBIM yüreğimizdeki evlat hasretini kucağimizi sağlıklı sıhhatli evlatlar vererek dindirsin INŞAALLAH mutluluğumuzu kucağimiza almayı nasip etsin RABBIM... en çok eşime üzülüyorum onun o evlat hasretini gözünde gördükçe dayanamıyorum ağliyorum

İmtihanimiz çok ağır ama mükafatını alabilmek için sabretmeliyiz RABBIM sabrımızın ecrini versin INŞAALLAH
Bu öyle bir hasret ki gözümde yaş hiç eksik değil olmayan boş karnimi seviyo oğluşum diyo içim gidiyo gecen gun sordum nie oyle diyon diye dedi babam sağken görsun babam ben oğlum olsa resim cekilsek dedi.bundan 1 ay önce adet oldum dedigimde gözunde yaslar hic eksilmedi o benden beterde göstermiyo bense her gun ağlıyorum sığındım Rabbime nolur artık ver Rabbim salih olanı nolursun.

Bu öyle bir hasret ki gözümde yaş hiç eksik değil olmayan boş karnimi seviyo oğluşum diyo içim gidiyo gecen gun sordum nie oyle diyon diye dedi babam sağken görsun babam ben oğlum olsa resim cekilsek dedi.bundan 1 ay önce adet oldum dedigimde gözunde yaslar hic eksilmedi o benden beterde göstermiyo bense her gun ağlıyorum sığındım Rabbime nolur artık ver Rabbim salih olanı nolursun.
Hiç bilmezdim böyle hasreti insan başına gelmeyince anlamıyormuş RABBIM ümmet-i muhammede içinde de bizlere sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin INŞAALLAH kuzum

Hiç bilmezdim böyle hasreti insan başına gelmeyince anlamıyormuş RABBIM ümmet-i muhammede içinde de bizlere sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin INŞAALLAH kuzum
Amin amin amin inşallah.çok zor bi imtihansa bunu bi atlatalim artik yoruldum herkese yardim etsin

X