Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Kızlar RABBIM hepinizden razı olsun gerçekten insan duygulaniyo hiç tanımadan din kardeşi için bu kadar çaba ve emek...:KK61: nolur hepiniz hakkınızı helal edin RABBIM dua kardeşliğimizi bozmasın INŞAALLAH hepimizinde gönlünün muradını nasip etsin RABBIM
Amin amin canim insallah bi rahminde evlat belirirde bizde mutlu oluruz.Rabbim herkesden razi olsun

Canım elbetteki ben de canıgönülden katılmak isterim Sizlerinde dediği gibi süre konusunda sıkışıklık olmayacaksa çok isterim. Seninde bildiğin gibi diğer grupta sırf bu yüzden çok büyük sorunlar cıktı. Kalpler kırıldı. Ben ordan çıkmak istiyorum ama bana baştan okunduğu için şimdilik listeleri bitene kadar oraya da devam edeceğim. Burada haftalık yapılırsa katılırım. Rahat rahat canıgönülden okuruz.

Canım elbetteki ben de canıgönülden katılmak isterim Sizlerinde dediği gibi süre konusunda sıkışıklık olmayacaksa çok isterim. Seninde bildiğin gibi diğer grupta sırf bu yüzden çok büyük sorunlar cıktı. Kalpler kırıldı. Ben ordan çıkmak istiyorum ama bana baştan okunduğu için şimdilik listeleri bitene kadar oraya da devam edeceğim. Burada haftalık yapılırsa katılırım. Rahat rahat canıgönülden okuruz.
canım merhaba bizde süre olarak şu kadar zamanda bitireceğiz diye bir şey yok okuyan zaten yazıyor buraya ilk sıra benimde etrafıma da dağıtarak 1 günde bitirdik mesela şimdi 2. sıradayız dün başladık ve şu an 8 kaldı katılanlardan Allah Razı olsun bu şekilde

15 SUBAT 2018

41 Meryem Suresi Icin ;

:KK200:LISTEMIZ:KK200:

C cibilicibilisaksak06
Hercai91 Hercai91
@HemDeliHemAsik (Mazeretli)
M Mehlikara
@Mucizeolsakeske (Sizler icin okuyor)
@RuveydaCihad
@hediye-i rahmet
H Harwey
ikraberraol ikraberraol
Umutvar123 Umutvar123
Mammamia2 Mammamia2
muhakemat muhakemat
bezginblog bezginblog
iklimasiii iklimasiii (Sizler icin okuyor)
annesinineseri annesinineseri
K Kkles
@glmserser
L lionyez
Gullbahcemm Gullbahcemm

Liste Alimlara Aciktir .Hoppa

Not 1 : Her hafta 1 kisiye okunacaktir. Gun icerisindeki alinan ve okunan sayilar gunbitiminde listede duzenlenecektir.

Not 2 : Okuyanlar okudum bildirimini bitis tarihi sonuna kadar yapmalidirlar.

Not 3 : Mazeretli olanlarin bildirim yapmasi rica olunur.

Not 4 : Allah cc cumlemizin dualarini kabul eylesin. Rabbim tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin cumlemize..

ŞU AN OKUNAN ARKADAŞIMIZ Hercai91 Hercai91 ismi SEHER

1 KİŞİNİN SADECE 1 ER ADET OKUMA YAPMASINI ISTEDI

KALAN 38

cibilicibilisaksak06, Allah hayırınızı dualarınızı kabul etsin ve dua grubunuz hayırlı olsun inşallah. Bende katılmak isterim. Süre konusunda anladigim kadarıyla sıkıntı yok burda. 1 haftalık süre değişmeyecekse eğer beni de ekleyebilirsiniz. Diğer tarafta sıkıntılı durumlar oldu süre nedeniyle. Burada rahat rahat okuruz inşallah

canım merhaba bizde süre olarak şu kadar zamanda bitireceğiz diye bir şey yok okuyan zaten yazıyor buraya ilk sıra benimde etrafıma da dağıtarak 1 günde bitirdik mesela şimdi 2. sıradayız dün başladık ve şu an 8 kaldı katılanlardan Allah Razı olsun bu şekilde

Anladım canım. Peki mesela 1 günde bitti diyelim o gün veya bir kac gun okuyamayan olursa listeden çıkartılma gibi bir durum var mi. Bastan bileyim ki ona göre yön çizeyim. Hani olu ta hergun okuyamayabiliriz müsait olmayabiliriz vs

Kızlar sizin bilginiz var mı acaba bi duaydı ama hatirlayamiyom
Anladım canım. Peki mesela 1 günde bitti diyelim o gün veya bir kac gun okuyamayan olursa listeden çıkartılma gibi bir durum var mi. Bastan bileyim ki ona göre yön çizeyim. Hani olu ta hergun okuyamayabiliriz müsait olmayabiliriz vs
Melekcim istedigin gibi kalabilirsin mecburuyetlik yok vaktin olmayabilir bir hafdada okunuyor ama etrafa dagıtanlarda var niyet cabuk olsun die yoksa okunmazsa çikin kaygisi yok gönlun rahat olsun

Kızlar sizin bilginiz var mı acaba bi duaydı ama hatirlayamiyom

Melekcim istedigin gibi kalabilirsin mecburuyetlik yok vaktin olmayabilir bir hafdada okunuyor ama etrafa dagıtanlarda var niyet cabuk olsun die yoksa okunmazsa çikin kaygisi yok gönlun rahat olsun

Süper o zaman çok sevindim buna bende listeye alınırsam elinden geldiğince okurum. Ve inşallah hep beraber gönül muratlarimiza kavuşuruz tez zamanda

Süper o zaman çok sevindim buna bende listeye alınırsam elinden geldiğince okurum. Ve inşallah hep beraber gönül muratlarimiza kavuşuruz tez zamanda
Suan elif arkadasimiz mucizeolsakkeske ilgileniyor siteyle gamzenin hamile biraz zorlaniyo Inşallah düzelecek o gecenekadar elif arkadaşımiz sağ olsun biraz yorucu da olsa bizle ilgileniyor Allah razı olsun ondan

Oyle bir sey yok canim. Listeden kendi istemedigi surece silinmez. :KK66: Hosgeldin

Kardeşlerim az once misafirlerimiz vardi gittiler çok yorgunum sabah erkenden kalkar okurum 1 tane üzerimde vardı hakkinizi helal edin nolur bitkin bi durumdayim.sabah insallah okurum.şimdiden Rabbim salih evlatlar nasip etsin hepimize inşallah hayirda kalalim inşallah
Acele etme canim benim. kendini bunaltmadan oku

X