Hamile kalmak çok mu zor yoksa benmi beceremiyorum ?

evet bılıyorum akıcaklarını ama ne bılıyım sankı hıc kalmıyomus gıbı yatıyorum bende 15 20 dk felan :))

Cnm ben de bu ay oyle yaptim napiim iki gun ard arda calistim akinti olunca..esim bile bunaldi garibim yine mi calisma var die :)

aynen yaa zavallı kocalar akşama kadar işteler sonrada evde çalışma dinlenemiyolar bi türlü

bugün dr gittim cnm günde 3 klomen içmeme rağmen 10 mmde kalmış 16 olması gerekirdi dedi dr..
perşembe yine gidicem moralim çok bozuldu yaa niye işe yaramıyoki
soğan kürü yaptım hemen içtim şimdi gidene kadar etkisi olur inşş..

Cnm belki yavas buyuyordur kacinci gundu bugun..

canım yanlış hesaplamışım 10. gün bugün yinede büyüme şansı varmı

niye buyumesin ki cnm boyle olup da sonradan cok buyuyen var, hatta arkadasin birinin cuma yumurtasi yoktu pztsi 3 tane 16 mm olmustu..normalde gunde 1.5-2mm buyuyorlardi benim..gec olsunlar da tek buyusunler..

Merhaba kızlar bizde 9 aydır deniyoruz 1 defa kimyasal gebelik oldu ondan sonra 5 ay geçti hala bişey yok 28 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim doktora gittik ikimizde normal herşey dedi adetim yeni bitti inş rabbim isteyen herkese nasip eder sıkıldım artık herkesin sormasından

amin cnm insallah insanlarin sormalari meshur zaten bitmiyo hic,bazen beklemek gerekiyor ben de 7. ayimdayim bekliyorum hala..

inş bu ay olur canım...meraklılardan bende bıktım sanki keyfimizden olmuyo

niye buyumesin ki cnm boyle olup da sonradan cok buyuyen var, hatta arkadasin birinin cuma yumurtasi yoktu pztsi 3 tane 16 mm olmustu..normalde gunde 1.5-2mm buyuyorlardi benim..gec olsunlar da tek buyusunler..

inş canım benimde büyür..

agnucaston kullanabilirsiniz. ilk bebeğim karnımda öldü kürtaj oldum. adetim düzene girmedi hormonlarım tavan yapmıştı. yumurtalamam olmuyordu. adetim 2 gün sürüyordu. agnucastona başladıktan sonra ovulasyon akıntıma kendim bile inanamadım. 2. ayında ise hamile kaldım. birde bal tarçın çörek otu eşlere ise zencefil bal karışımı. aç karna sabah akşam 1 tatlı kaşığı. tabi hamile kalacağıma inandırmak gerekiyor kendinizi. umutla beklemeniz strese girmemeniz lazım. yok şukadar uzan ayağını havaya at bunlar hurafe. sadece sağ tarafa cenin şeklinde 15 dakika yatıp sonra banyoya girebilirsiniz. ben 1 yıl uğraştım hamile kalmak için. saatlerce yattığım oldu ama gerek yokmuş. tabi bol bolda dua. rabbim inşalah sizede tattırır.

agnucaston ne canım ilaç galiba bitkiselmi eczanedenmi alıcam ayrıntılı yazarmısın lütfen..
hamile olmanada çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inş..

kızlar bugün benim doğum günüm 25 oldum ben :26:

agnucaston ne canım ilaç galiba bitkiselmi eczanedenmi alıcam ayrıntılı yazarmısın lütfen..
hamile olmanada çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inş..

reçeteyle satılıyor canım. bitkisel hap diyelim. aile hekimine yazdırtmıştım ben.

Benim bir oğlum var. 5 Yaşında ikinciyi istiyoruz. Doktorun dediğine göre gebe kalmaya engel hiçbirşey yok ama bizde birbirimizi göremiyoruz :) Evlendiğimden beri şehir dışında çalışır eşim haftada yada 15 günde bir gelir yazları yazlık tutar o ilde yanına gider kalırız. Yurtdışı işleri cabası altı ay gider 15 gün izin yine gider altı ay .. Doktora biz iki senedir çocuk düşünüyoruz dedim. Bu görüşmelerle nasıl dedi. İlk önce sizin beraber olmanız lazım dedi.

Hiç denemedik say dedi. Ben boşuna efkarlanıyormuşum gebe kalamıyorum diye

Reglimin 14. gününü kaçırmayacakmışım da gün aşırı ilişki olacakmışta..

Beteri bazen eşimin eve gelişi birde regliye denk geliyor. Öyle oturup birbirimize bakıyoruz

senin duruma gülsemmi üzülsemmi bilemedim eşinin yanında olmasını isterdim ama iş içinse bişey diyemem..
ama reglime gelip birbirimize boş boş bakıyoz demen güldürdün beni

senin duruma gülsemmi üzülsemmi bilemedim eşinin yanında olmasını isterdim ama iş içinse bişey diyemem..
ama reglime gelip birbirimize boş boş bakıyoz demen güldürdün beni

İş İçin gelecek için daha iyi bir dünya içinn

O kadar vahimki geçen arkadaş takılıyor bana çocukta olmasa seni hiç yememiş diye ikinciye evlendirmek lazım dedi durum o kadar vahimm ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…