Hamile kalmak çok mu zor yoksa benmi beceremiyorum ?

İş İçin gelecek için daha iyi bir dünya içinn

O kadar vahimki geçen arkadaş takılıyor bana çocukta olmasa seni hiç yememiş diye ikinciye evlendirmek lazım dedi durum o kadar vahimm ..

ahaha
yok canım niye vahim olsun dediğin gibi daha iyi şartlar için..

Dert etmeyim diyeceğim ama bende ediyorum.. Kolay değil Allah yardımcınız olsun öncelikle..

Milletin söylediklerine dair daha önce bir başlık açmıştım. Benimde teyze kızıyla sorunum her ne varsa bir şekilde çocuktan lafı çaktırıyor bana sanırım mutlu oluyor aciizz..

Düşünmüyoruz de takmaz görün istediğini kimseye belli etme. Biliyorum zor insanın gücüne gidiyor. Kıskanmak demeyelim ama insan gıpta ediyor.

Sonra varya gebe kalınca ayy ne manyakmışım neler düşünüyordum diyiceksin bende öyle oldu :) Herkese kapak oldu..

Hatta gebe kaldıktan sonra bile söylemler devam etti bu sefer yok ben kilodan gebe kalamıyormuşumda bak zayıflayınca gebe kalmışım. Tmm kabul ediyorum olabilir ama bunu tutupta suratıma söylemenin alemi ne mutluyum işte yaşasanıza benle o yüzden uzak durr en iyisi cnm Allah kolaylık versin..

ahh ahh...kuzenim evlendi o ay hamile kaldı amcamın gelini yine aynı şekilde gerçeken çok imreniyorum..ben artık vazgeçtim bebek fikrinden çok yoruldum çokk

evet canım çok haklısın millette bi çene var her şeye cevapları hazır sanki onlara neyse milletin derdinden

ahh ahh...kuzenim evlendi o ay hamile kaldı amcamın gelini yine aynı şekilde gerçeken çok imreniyorum..ben artık vazgeçtim bebek fikrinden çok yoruldum çokk

canım öyle deme pes etmek yok biz tedbirimizi alıp elimizden geleni yapalımki vicdanımız rahat olsun..takdir Allahtan..

canım öyle deme pes etmek yok biz tedbirimizi alıp elimizden geleni yapalımki vicdanımız rahat olsun..takdir Allahtan..

eşimde öyle söylüyor ama benim hevesim kalmadı gerçekten çok yıprattım kendimi uzun bir süre istemiyorum artıksen neler yaptın tatlım gittin mi dr?

eşimde öyle söylüyor ama benim hevesim kalmadı gerçekten çok yıprattım kendimi uzun bir süre istemiyorum artıksen neler yaptın tatlım gittin mi dr?

gittim canım yumoşlar yine büyümemiş
duphaston verdi kullanıp adet olunca gidicem yine klomen başlıcaz günde 4 tane..

gittim canım yumoşlar yine büyümemiş
duphaston verdi kullanıp adet olunca gidicem yine klomen başlıcaz günde 4 tane..

diger ay buyurler insallah cnm olmadi bitkisel kurler filan mi yapsan..
corek otu bal tarcin karisimi,incir filan tuket bol bol..

Benim de regl gunum yaklasiyo ve yuzum sivilce doldu her ay bi tane cikardi bu ay costu mubarek..

diger ay buyurler insallah cnm olmadi bitkisel kurler filan mi yapsan..
corek otu bal tarcin karisimi,incir filan tuket bol bol..

Benim de regl gunum yaklasiyo ve yuzum sivilce doldu her ay bi tane cikardi bu ay costu mubarek..

bal aldık canım yapıcam karışımı ..
sivilcemi doldu hadi bakalım inş bebiş vardır hayırlı haberler bekliyorum senden

bal aldık canım yapıcam karışımı ..
sivilcemi doldu hadi bakalım inş bebiş vardır hayırlı haberler bekliyorum senden

cnm yap ise yarayabilir,zarari olacak bi sey degil cunku..
cm nerdeee sivilce benim tipik regl belirtim, onun disinda tum adet belirtilerim de var..

cnm umutsuzluga da kapilmiyorum da kendimi cok da kaptirmamaya calisiyorum,adetim barim gecikmesin die..
valla cok merak ediyorum sayet bi gun kalirsam nasil olacak belirtiler..:44::44::44:

biz çok takip ediyoz belirti arıyozya kesin hiç belirti olmaz beklenmedik şekilde görürüz çift çizgiyi

bana da oyle gelio biliyo musun sanki umidimi kaybettigim an olacak,daha vakti var gibi geliyo niyeyse..

41 hamileden 41 ayetel kürsi toplattım canım duasını hem ben yapıcam hem kabede yapıcaklar kabul olur inşş..
sende dualara inanıyosan dene bence..

Allah yardımcın olsun olsun canım bu yolda.Rabbim dualarını kabul etsin.ne olur dualarına beni de ekle8 gündür adetim gecikmişti.dün idrar testi yatım silikti.bugün sağlık ocağına silik gibi çıktı.kadın doğuma gittim dr 6 ocakta yumurta görmüştüm bu kadar gecikme hiç normal deil dedi.tiroid prolaktin ve beta hcg istedi ve direk %99,9 gebe olamazsın dedi(yumurtaların çatlamıyor belliki dedi.tedaviye başlıcaz test sonuçlarına göre normal yoldan gebe kalman zor dedi(yıkıldım gerçekten.ben ailemden bi tane bayanda bile böyle bişey duymamıştım.Rabbim bana nasip etti bu imtihanı da:2::2::2:

amin canım inş anneliği tadarsın..
koyverme kendini lütfen imkansız diye bişey yoktur biz sabırla beklicez muradımıza ericez inş..

Selam kizlar dün catlatma ignemi vuruldum bu ay tuttururuz ins

kızlar hamile kalabilmek adına bu ay yaptıklarımla rekor kırdım :) ovülasyon testi .. gün aşırı ilişki.. 41 meryem suresi (şu an 21.deyim daha ) .. fatma ana eli otu... tam 3 yıl 8 aylıklık evliyim ve hiç hamile kalamadım bu ay umutlu olmak istiyorum son adet tarihim 18 mart.. heyecanla 16 nisanı bekliyorum dua edin noolurr çok dua edin

hakikaten rekor kırmışsın canım
iyi sonuçlar alırsın inşş.. haber ver banada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…