Hamile kalmadan önce çok rüya gören varmı

ben rüya işine fazla inanmıyorum
ben bu ay bebek,
hamile bir kadın felan gördüm ama regl oldum:KK43:(
rüyaların tersine çıktığı kanıtlandı..

ben onceden hiç ruya görmezdım...ayda 1 belki...ama son zamanlar çok ruya görmeye başladım...deniz,denizde yüzmek ve daha neler..bende şaşırdım nıye bir anda bu kadar ruya görmeye başladım,adetim 5 gün geçtı ama test yaptırmadım...inşallah dediniz gibi ,çok rüya gören hamile olabilirmı?benneyaptımki:bbo:

Arkadaşlar öncelikle Allah herkese nasip etsin diyorum.
İlk olarak sağ yumurtalığımda çok az ağrı veren hareketlenmeler hissettim.Bu ilk haftada oldu diyebilirim.Önce az az başlayan sarı akıntı.Şuan 2,5 haftalık zaten.Birde adetinize yakın idrarınızın rengi koyulaşıyor.Kokusu ağırlaşıyor.Göğüslerimin üzerine ilk haftadan beri yatamıyorum.Çok alınganoluyosun,birde herşeye duygulanıyosun,bi korku endişe hali oluyor hislerinizde.Göğüs halelerihafif ten kahveleşmişti. Allah isteyen tüm arkadaşlarıma nasip etsin gönüllerine göre versin.

Rüya işine gelince herkesin rüyası değil tabiki,benim hamile olduğumu ilk rüyasında gören bi teyze vardı .Ayrıca bu arkadaşın annesi beni bir kez gördü.Yani inan adını bile bilmiyorum kadının.O teyze gerçekten eli ağzı çok dualı bikadınmış birde hayatta çok çekmiş. Hani kadın Allahlık.Kendi kızınıda rüyasında gördü oda hamile kaldı.Yemin ederim size.Bazı insanların gerçekten hissiyatı çok kuvvetli arkadaşlar.

arkadaşlar rüyama niye yorum yapmıyorsunuz neolur yorum yapın

arkadaşlar rüyama niye yorum yapmıyorsunuz neolur yorum yapın

rüyada BEBEK görmek
Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır

ama genede bilmem..kimi ruyada bebek görmuş hamile kalmış...bilmem

vallah kızlar bende cok bebek gördüm rüyamda hamilelik halimi hatta dogumhanede bile gördüm en son dün gece rüyamda test yaptım pozitif cıktı ama ben emin olamayıp baska test almak istiyorum
ona inanıp test yaptım bu sabah ama yok negatif cıktı adet olmadım henüz 2 aydır degisiyo tarihler zaten
cıkarsa yazarım size

arkadaşlar bende hamile kaldığım ay yani şubatta bilmiyorum tabii kendimi hamile hemde doğum yaparken gördüm resmn o sancılarıı çektim çok gariptı sonra siyah saçlı bembeyaz renkli gözlü bi bebek kucağıma verdiler erkektii ve hamileyim bakalım ne olucak sağlıklı hayırlı olsun ilk bebeğim çok heyecanlıyım

rüyada BEBEK görmek
Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır

ama genede bilmem..kimi ruyada bebek görmuş hamile kalmış...bilmem

canım aklıma geldi senin yaptığın yorum sıska bebek dedi kodu demştin çıktı

rüyalarınız gerçek olur inşallah canlarım.bende hamile kalmayı sabırsızlıkla bekliyorum.kuzenimin eşi hamile.ama cinsiyetini göstermiyodu.bende rüyamda onun bana abla kızım olacak diye koşarak geldiğini gördüm.yerimden hızla kaltım ve bana abla yavaş hareket et bak sende hamilesin ve kızın olucak dedi.dün doktora gitmişler bu sabah aradı ve kız olucakmış.yani rüyanın birkısmı gerçekleşti.bakalım benim için olan kısmı gerçek olucakmı.hadi bakalım hayırlısı.adetime 3 gün var.

Canlarım umarım allah herkesin gönlüne göre verir.Aslında rüyalarımız bize o kadar çok şey anlatıyor ki biz göremiyoruz arkadaşlar.

Son düzenleme:
Benim normalde ruyalarim cikar, ama hep ailem yada arkadaslarimla ilgilidir, gecenlerde iki yil gormedigim bir arkadasimi gordum, iki yildan beri hic gorusmedikde.hayirli bir isi vardi, nisan yada dugun gibi,evlerinde bir kosturma bir kiz var yaninda hande diye.neyse iki hafta sonra bir arkadasimdan ogrendimki nisanlanmis.
kardesim istanbulda calisiyor, onu gordum isi ankaradaydi. ziyarete gidiyordum,simdi isi ankaraya transfer oldu.
hepsini anlatamam :) kisacasi kimi sikintili yada mutlu gorsem cikiyor.
ama gel gorki kendimle ilgili birsey goremiyorum, bebege karar verdikten sonra arada goruyorum bebek ama acikcasi bilincaltindan kaynaklandigini dusunuyorum, ay insallah gercek olurlar.

pamuksekeri sende gormussun resmen, ruyalari herkese anlatmamak lazim zaten bilen biri olacak yada imanli guvenilir bir kaynaktan ogrenilcek.
canim bu arad uzmek istemiyorum seni sadece merak ettim,kaynanan yuzunden niye oyle birsey yaptin, sagliksizmiydi yoksa o'mu istemedi?

pamuksekeri sende gormussun resmen, ruyalari herkese anlatmamak lazim zaten bilen biri olacak yada imanli guvenilir bir kaynaktan ogrenilcek.
canim bu arad uzmek istemiyorum seni sadece merak ettim,kaynanan yuzunden niye oyle birsey yaptin, sagliksizmiydi yoksa o'mu istemedi?

.................

Son düzenleme:
Kızlar valla rüyalarımda hep iki hediye alıyordum.Bebeklerim ikizmiş.Valla çıkıyor zaten ikiz gebelikte rüyaları yabana etmeyın diyorlar.

arkadaşlar 6 gün önce altınım varmış onu saklıyorum birde gelin varmış arkadaşımın kardeşi sakladıktan sonra yanıma geliyorlar sonra kız evleniyor diye bir ağlıyorumki anlatamam.altın olması çocukla yorumlanırmış doğrumu

canım altını takmak gerekiyormuş bentaktım ama bakalım neolacak birde gelinlik giymişolacakmışsın

bende sanki bu sabah rüyamda bir oğlan çocuğunun yüzü çıktı,ama sadece yüzü,2-3 yaşlarında...Allah hayırlara çıkarsınyerimseniben

ben de rüyamda sarı gül gürmüştüm arkadaşım hamile kalacaksın ve cocuğun erkek olacak demişti benim 4 yıl cocuğum olmamıştı orüyadan sonra hamile kaldım ve oğlum oldu rüyaları neye yorarsan o çıkarmış

ben bu aralar çok rüyalar görüyorum 5 dk içim geçse bile görüyorum ..

geçen gün havuç gördüm sanırım bebekti eşin hamile kalıcagına delaletmiş ..

şimdi eşim hamilemi kalıcak sırnaşık şey

X