Hamile kalanlar ve kalmak isteyenler buraya

Merhaba gecen ay burada bayanlardan duydum bende . Yumurtlama doneminde bir litre sutun icine bir demet maydonozu elinizle paracalayip atip kaynatiyormussunuz sonrasinda sicagi gecince bir kovaya koyup kovaya oturuyormussun uzerine bir polar alip buhar icine giriyormus yarim saat oturduktan sonra esinle iliskiye giriyormussun. Iki gun duş almayin yazmis herkes usutmemek icin. Galiba kanallar sertlesiyormus duş alinca.
Acaba işe yaramış mıdır ya

Merhaba gecen ay burada bayanlardan duydum bende . Yumurtlama doneminde bir litre sutun icine bir demet maydonozu elinizle paracalayip atip kaynatiyormussunuz sonrasinda sicagi gecince bir kovaya koyup kovaya oturuyormussun uzerine bir polar alip buhar icine giriyormus yarim saat oturduktan sonra esinle iliskiye giriyormussun. Iki gun duş almayin yazmis herkes usutmemek icin. Galiba kanallar sertlesiyormus duş alinca.
Teşekkür ederim deneyeceğim insallah 😊

Birde hamile kaldigim ay bir gebenin gunlugundeki ters rahim pozisyonunu denemistim ters rahim olmama ragmen bilmiyorm o etkili olmus mudur ama o ay kaldim
Bende ters rahimliyim 5 kere hamile kaldım.4 tanesini ters rahim pozisyonla kaldım.

Genetik doktoruna gıttnz dımı ınsallah.
Benim ilk bebeğin kalbi durduğunda doktor kürtaj yapınca bebekte birşey olduğunu düşünmüyor.Ama yinede önlem amaçlı genetik test istedi.Bende eşimde genetik tüm testlerimizi yaptırdık.İkimizde de herhangi bir hastalık çıkmadı.Benim sadece kan pıhtılaşmasını yatkınlık var denildi.Hamileliklerimin hiç birinde kan sulandırıcı kullanmadım.2.gebelikte (trizomi18) bebeğin kalbininin tam ortasında delik olmasına ve CVS yapılmasına rağmen düşük tehlikesi olmadı.Benim lupus antigülan degerim yüksek çıktı.3 ay sonra tekrar tahlil yapıldı yine lupus değerim ve sedimentasyon değerim yüksek olduğu için sistemik lupus erimatozus teşhisi konuldu.Raporlu ilaç kullanıyorum.Doktorum anti fosfolipidsin diyebiliriz dedi.Muhtemelen düşüklerin sebebi lupus dediler.Yumurtlama döneminde ecopirin kullanmaya başlıyorum.Regli olunca bırakıyorum.Birde Hidroksiklorokin içerikli ilaç kullanıyorum

X