Hamile kalanlar ve kalmak isteyenler buraya

Nasibeyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2020
814
333
34
Kızlar hadi herkes gelsin buraya

Hamıle kalmak İcin denedıgınz basarili olup hamile kalanlar
Deneyip hala hamile kalmayanlar
Tecrubelerınuzı yazar mısınız

Mesela eşimde sorun vardi ornek çaksır suyu ıcıp duzeldı yada bayanda yumurtlama sorunu vardı avakado yıyp duzeldı bu sekılde kadın dayanışması yapmayak mı be ya

Birde hamile kaldigim ay bir gebenin gunlugundeki ters rahim pozisyonunu denemistim ters rahim olmama ragmen bilmiyorm o etkili olmus mudur ama o ay kaldim

Kızlar süt buhari caksir suyu hayit suyu herseyi denedm yumurtlama takibide yaptm bir yil olmadi hic beklemedigim zaten olmayacak dedigjm ay oldu demek istedigim en onemli etken stres bence
Canım masallah senin olmus galiba. Süt buharı ne işe yarıyor ki nasıl yapcam önerir misin bana

Canım masallah senin olmus galiba. Süt buharı ne işe yarıyor ki nasıl yapcam önerir misin ba
1 litre Sut ve 1 demet.maydonzu kaynatiysun yumurtlamadan once uzrine oturup buharinda bekliyosun tikaliyda tupleri aciyi diyolar bunu bi kac gun yapiyosun tabi koca kari tarifi zarari varmi blmyorm ama ben an sonra iki uc ay icinde hamile kaldim neyin vesile oldugunu bilemiyorm

Mesela bir legeneın ıcıne döksem üstüne otursam olur dimi hafif ılık mı olcak.

Peki Baska kullandıgn bsıy var mıydı bende yumurtlama sorunu varda

Havuc suyu iciyoduk esimle birer bardak gunluk taze sıkıyodm birde multivitamin kullanmistim o ay bagisikligim guclensin diye esimede keciboynuzu kaynatip iciriyordum ama ne kadar etkili bilmiyorm hersey nasip

Ben legenin icine dokuyodm belime battaniye aliyodm ama bilmiyorm ne kadar saglikli arastirmadan yinede yapma derm ben bi gaza gelip yaptim burda hamile kalanlari gorunce ama zararli olablr

Havuc suyu iciyoduk esimle birer bardak gunluk taze sıkıyodm birde multivitamin kullanmistim o ay bagisikligim guclensin diye esimede keciboynuzu kaynatip iciriyordum ama ne kadar etkili bilmiyorm hersey nasip
Hmm bende de kansızlık ve demir eksıklıgım var ayrıca mantar varmıs bugun ogrendım hepsiyle nasıl mucadele ederim bilmiyorum

Merhaba süt buharı nasıl oluyor?
Merhaba gecen ay burada bayanlardan duydum bende . Yumurtlama doneminde bir litre sutun icine bir demet maydonozu elinizle paracalayip atip kaynatiyormussunuz sonrasinda sicagi gecince bir kovaya koyup kovaya oturuyormussun uzerine bir polar alip buhar icine giriyormus yarim saat oturduktan sonra esinle iliskiye giriyormussun. Iki gun duş almayin yazmis herkes usutmemek icin. Galiba kanallar sertlesiyormus duş alinca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…