Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Benim evim biraz yüksekte asansörde yok devamlı inip çıkmak tehlikeli olabilir diye bir on gün kadar falan beklicem o yüzden çıkmışken keseyi falan görüp geri gelirim diye düşündüm İnşallah Rabbim kısmet eder :)
O zaman haklısın gitmemekte dikkat et kendine ☺️ Amin inşAllah🤲🏻

Dun bu baslikta cok konustuk sabah testim bu sekilde sizce var mı ? Adet yarin veya persembe ilk 10 dkkwda cikti

Eklentiler

• 20221129_095345.jpg
    20221129_095345.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 286
Benim 2 gebeliğim dede belirti ilki 5 haftalliken başladı ikincisi 9 haftallik ilki geç döllenme olmuştu adetim 10 gün geçmişti doktora gittiğimde 3 haftalikti sadece kese vardı boş olabilir bile dendi 2 hafta sonra bebek göründü 2. De adetime 2 3 gün kala affedersiniz klozete idrar yaparken beyaz beyaz akintilar gördüm biraz şaşırmıştım adet günü test yapınca çıktı oda 4 haftalikti yani önceden belirtim felan hiç hissetmedim
Anladım canım çok saol bilgilendirdiğin için tabi kiminde hiç belirti olmayabilir belirtileri gec baslayan çok var hayırlısı bende aksam adet agrısı gibi bi agrı cektım uyuyamadım sabaha kadar şimdi gecti biraz ama reglme daha 5 gün var normalde regl günümün 2. Günü olur bu agrı ama ümitlenmek istemiyorum ben o yüzden bekliycem hayırlısı 🤲🏻

Benim de bata 8 gün var, insan belirti arayınca illa buluyo Bi şeyler kendinde, stres yapmayayım desem de onu da beceremiyorum. Ne olacak bizim bu halimiz 🤷‍♀️

Benim de bata 8 gün var, insan belirti arayınca illa buluyo Bi şeyler kendinde, stres yapmayayım desem de onu da beceremiyorum. Ne olacak bizim bu halimiz 🤷‍♀️
Unutmaya calıscaksın canım bi bakmıssın regl yaklasmıs biraz zor oluyo ama basarırsın bende benimde 4-5 gün kaldı tek gögüs hassasiyetim vardı mesela dün aksamda adet agrısı yasadım sabaha kadar nerdeyse sonra gecti yani bende belirti aramayım diyorum ama bariz uyuyamadım belki üşüttüm diyorum kendimce 🤷🏻‍♀️ Hayırlısıyla Rabbim tez zamanda nasip etsin canım 🤲🏻

Bat 2 gün geçmişti sadece kasıkta adet olcak gibi sancı vardı ara ara hiç ihtimal vermiyordum. Bugün içime şüphe düştü sabah test yaptım idrarı koymamla kızarması 20 sn falan sürdü sonra gittim kan verdim 1245 çıktı
Ay ne mutlu sana 🥰 çok sevindim canım tebrik ediyorum Rabbim sağ salim kucagınıza versin benimde 4-5 gün var ara ara adet agrısı gibi agrım oluyordu ama aksam çok kötü oldu şimdi gecti bide göğüste hassasiyet var ama bende dediğiniz gibi ihtimal vermiyorum nasip bakalım görücez ☺️

Ay ne mutlu sana 🥰 çok sevindim canım tebrik ediyorum Rabbim sağ salim kucagınıza versin benimde 4-5 gün var ara ara adet agrısı gibi agrım oluyordu ama aksam çok kötü oldu şimdi gecti bide göğüste hassasiyet var ama bende dediğiniz gibi ihtimal vermiyorum nasip bakalım görücez ☺️
Göğüste hassasiyet yok ama dokununca aciyordu benim adete yoruyordum. İnşallah sende hayırlısi ile güzel haberler alırsın sende 🌺

Yaa benim de aynı çok sık idrara çıkıyorum özellikle akşamları ama o önceden de aynıydı 😄adetime 2 gün var sadece goguslerimin yanları acıyor o da her ay oluyor zaten test yapmamak için zor tutuyorum kendimi
Benimde 3-4 gün kaldı cuma yapıcam test ordan da saglık ocagına gidicem garanti olsun diye ☺️ Ama benim 11 gündür gögüste agrı var normalde adete 3-4 gün kala olur en erken 😄 bakalım hayırlısı bekleyip görücez 🥰

X