Hamile kalamiyorum

8 aydır falan bayadir korunuyoruz olmadı iki üç aydır takviye falan almaya başladım hatta belki adetim gelir diye bugün yeni bı vitamin sipariş ettim aldığım vitaminler iyi geldi evet ama tam olarak yumurtam büyümedi yada büyüdü ama ben takip edemedim bilmiyorum dua edip elimden geleni yapmaya çalışıyorum canım sende kullanıyor musun takviye
İnsaallah en kısa zamanda güzel haberi alırsın canım ya bende de tek yumurta büyüyor oda olmuyor zaten 😑😑😑 pkodan sanırım hangi vitaminleri aldın benim B12 ve D baya düşük çıktı onları kullandım şimdi devam ediyorum işte c vitamini kullanıyorum ek olarak canım

İnşaallah olmam canım inşaallah sende olmazsın ve hamile oluruz. Var mı belirtiler falan 🥰
İnşaallah canım benim dua edelim birbirimize 🤲🤲❤️ yok aslında benim umudumda yok onca aydan ve iğnelerden sonra açıkçası ben belirti aramıyorum artık kendiliğinden olacağını sanmıyorum yani keşke olsa da sürpriz olsa ama nerdeee başlarda çok umutlandim belirti aradım bekledim geçen ay adetim gecikti onda bile sevinmedim geleceğini biliyordum olmayacağına nasıl ikna olduysam artık hamile olsam inanmam sanırım 🤣

İnşaallah canım benim dua edelim birbirimize 🤲🤲❤️ yok aslında benim umudumda yok onca aydan ve iğnelerden sonra açıkçası ben belirti aramıyorum artık kendiliğinden olacağını sanmıyorum yani keşke olsa da sürpriz olsa ama nerdeee başlarda çok umutlandim belirti aradım bekledim geçen ay adetim gecikti onda bile sevinmedim geleceğini biliyordum olmayacağına nasıl ikna olduysam artık hamile olsam inanmam sanırım 🤣
Canım benim Rabbimden ümit kesilmez Rabbim bize sağlıklı Salih Saliha evlatlar nasip etsin tez zamanda. . O kadar kür den sonra yoruldum artık

Bilmiyorum hiç yanlış birşey söyleyip yanıltmak isteme

İnsaallah en kısa zamanda güzel haberi alırsın canım ya bende de tek yumurta büyüyor oda olmuyor zaten 😑😑😑 pkodan sanırım hangi vitaminleri aldın benim B12 ve D baya düşük çıktı onları kullandım şimdi devam ediyorum işte c vitamini kullanıyorum ek olarak canım
Yaaa canım kesinlikle hemen inositol etkili bı takviye kullanmaya başla pocslu olanlar inositol kullanmalı ben inofolic combi kullandım ama inositol miktarı az diye bu ay gynositol kullandım bunlarla beraber en azından düzenim 32 günde bir olmaya başladı sanada öneririm birde havuç suyu içiyorum iki gündür onunla bir sürü kişi hamile kalmış bence sende bir dene

Hsg cekkidim lakin 1 yıldır çocuğum olmadı bende çikolata kisti vardı tabiki herşey Allah'tan o yüzden için rahat. Bal tarçın çörek otu karışımi ve havuç incir kürü kullandım bakalım sonuç ne olacak
Canım incirde kist yapıyormuş benimde kistlerim var bu yüzden ben sadece havuç yapmaya başladım senin incir kullandığını görünce seninlede bu bilgiyi paylaşmak istedim

Canım benim Rabbimden ümit kesilmez Rabbim bize sağlıklı Salih Saliha evlatlar nasip etsin tez zamanda. . O kadar kür den sonra yoruldum artık
Regl olmama 13 gün var daha sağ kasığımda iğne batması şeklinde ağrım var gebelik olabilir mi acaba ya üstelik acıyorda

X