Hamile kalamiyorum

Denizzdeniz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
164
38
28
Merhaba arkadaşlar size derdimi anlatmak istiyorum açıkçası kaybettigim umudumu geri kazanmak istiyorum 17 aydır evliyim ve hiç korunmadik buna rağmen hiç hamile kalmadım 2 çatlatma iğnesi oldum sorun da gözükmüyor sadece rahim filmi cekinmedim ama olmadı haliyle bende artık hiç olmayacak diye düşünmeye başladım sizlerin de hikayesini dinlemek varsa tavsiyeniz almak isterim

Aynı durumdayiz doktorum bana bir dahaki ay çatlatma iğnesi verecek galiba bide onu deneyelim bakalım bende hsg yaptırmadım sadece galiba onu yaptırma zamanımız geldi

rahim filmi cektriin cok önemli ben de ayın ücünde cektirdim cok sukur bi sorun cıkmadı ama belkı tupler tıkalıdır geç olmadan çektirin :)

Hsg cekkidim lakin 1 yıldır çocuğum olmadı bende çikolata kisti vardı tabiki herşey Allah'tan o yüzden için rahat. Bal tarçın çörek otu karışımi ve havuç incir kürü kullandım bakalım sonuç ne olacak

Mutlaka rahim filmi çek canım çok etkili bu cuma çekeceğim inşallah rabbim nasip etsin tüm isteyen herkese

Aynı durumdayiz doktorum bana bir dahaki ay çatlatma iğnesi verecek galiba bide onu deneyelim bakalım bende hsg yaptırmadım sadece galiba onu yaptırma zamanımız geldi
İnşaallah senin için rahim filmine gerek kalmadan hamile kalırsın igneyle ben çok umutlanmistim iğne de olmadı malesef ama sen sakın olumsuz dusunme ve stres yapma

Umarım güzel sonuçlar alırsınız sizde Allah'ım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Rahim filminden sonra bir sürü kişi hamile kalmış bı çektirin insAllah sizde kalirisniz

Canım ya inşaallah hepimizin kucağı dolar hasretimiz diner inşaallah ne zamandır istiyorsun bende de var pko
8 aydır falan bayadir korunuyoruz olmadı iki üç aydır takviye falan almaya başladım hatta belki adetim gelir diye bugün yeni bı vitamin sipariş ettim aldığım vitaminler iyi geldi evet ama tam olarak yumurtam büyümedi yada büyüdü ama ben takip edemedim bilmiyorum dua edip elimden geleni yapmaya çalışıyorum canım sende kullanıyor musun takviye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…