Hamile kalamiyorum

İnsaallah en kısa zamanda güzel haberi alırsın canım ya bende de tek yumurta büyüyor oda olmuyor zaten pkodan sanırım hangi vitaminleri aldın benim B12 ve D baya düşük çıktı onları kullandım şimdi devam ediyorum işte c vitamini kullanıyorum ek olarak canım

İnşaallah olmam canım inşaallah sende olmazsın ve hamile oluruz. Var mı belirtiler falan
İnşaallah canım benim dua edelim birbirimize yok aslında benim umudumda yok onca aydan ve iğnelerden sonra açıkçası ben belirti aramıyorum artık kendiliğinden olacağını sanmıyorum yani keşke olsa da sürpriz olsa ama nerdeee başlarda çok umutlandim belirti aradım bekledim geçen ay adetim gecikti onda bile sevinmedim geleceğini biliyordum olmayacağına nasıl ikna olduysam artık hamile olsam inanmam sanırım

Canım benim Rabbimden ümit kesilmez Rabbim bize sağlıklı Salih Saliha evlatlar nasip etsin tez zamanda. . O kadar kür den sonra yoruldum artık

Bilmiyorum hiç yanlış birşey söyleyip yanıltmak isteme

Yaaa canım kesinlikle hemen inositol etkili bı takviye kullanmaya başla pocslu olanlar inositol kullanmalı ben inofolic combi kullandım ama inositol miktarı az diye bu ay gynositol kullandım bunlarla beraber en azından düzenim 32 günde bir olmaya başladı sanada öneririm birde havuç suyu içiyorum iki gündür onunla bir sürü kişi hamile kalmış bence sende bir dene

Canım incirde kist yapıyormuş benimde kistlerim var bu yüzden ben sadece havuç yapmaya başladım senin incir kullandığını görünce seninlede bu bilgiyi paylaşmak istedim

Canım benim Rabbimden ümit kesilmez Rabbim bize sağlıklı Salih Saliha evlatlar nasip etsin tez zamanda. . O kadar kür den sonra yoruldum artık
Regl olmama 13 gün var daha sağ kasığımda iğne batması şeklinde ağrım var gebelik olabilir mi acaba ya üstelik acıyorda

Canım incirde kist yapıyormuş benimde kistlerim var bu yüzden ben sadece havuç yapmaya başladım senin incir kullandığını görünce seninlede bu bilgiyi paylaşmak istedim
Teşekkür ederim ama kullandım artık bakalım bu ay inşaallah güzel sonuçlar alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…