Hamile kalamıyorum neden 😔

Sprem kalitesi için bu hafta gidicek üroloji doktoruna bakalım
Şimdiye kadar gitmesi gerekirdi. Asla böyle kırıcı şeyler söyleme taraftarı değilim ama eğer bir problem çıkarsa al işte soruyordun neden olmuyor diye bu yüzden olmuyor dersin. Neyse yine de inşallah bir problem çıkmaz. Yorumlara katılıyorum daha erken

Umarım çıkmaz hepinize teşekkür ederim

Sen sıkma canını uzulmede burda ki kadınların çoğu yıllarca bebek hasreti çekip buraya sorunlarını çözebilmek adına üye olmuş tek değilsin yani bende dahil 4 yıl bekledim. Zamanı gelince oluyor yaşın çok genç ve daha yılın dolmamış bebek için bu kadar strese girme kocani da duyma ve fazla konuşmasın ya bu sefer konuşursa bana destek ol böyle olmaz diye konuşmaya çalış

Sizden sonra hiç stres yapmam Allah razı olsun

Çok yeni bir evlilik, çok çok küçük bir yaş. Çok uzun yıllık mükemmel bir birliktelik ve evlilik üzerine çok da genç sayılmayacak yaşta anne oldum. Anne olmak istedim çünkü çok güvendim eşime. Sonuç hamileliğimin ilk aylarında değişmeye başlayan ve sonrasında korkunç karaktersiz bir yalancıya dönüşen biri tarafından yalnız başıma çocuk büyütmeye mahkum bırakılma.. mahvolan hayatım ve suçsuz masum bir bebek. Çok iyi düşünün.

Üzüldüm adına ya çok üzücü şeyler yaşamışsın Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…