Hamile kalamıyorum neden 😔

Alyaly36

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
37
7
24
Mrb herkese öncelikle şunu söylemek istiyorum 10 aydır evliyim ve çocuk düşüncem hep vardı korunmadık hiç bu sürede kistim vardı öncesinde de 2 cm doktora gittim minicik o kadar büyük değilki dedi ama adet ağrılarım çok oluyor acile gidiyorum 1 defa ve ağrı kesiciler ile idare ediyorum adet dönemim de
Doktor yasmin hapı verdi ve Bi yandan da soğan suyu içiyorum 5 gündür devam etsem soğan suyuna ve yasmin hapına 2 ay kullansam acaba hapı bıraktığım zaman olur mu bebeğim olsun istiyorum lütfen bakın

Soğan suyunu kullanmayın bence. Bende doğum kontrol hapından sonra hamile kaldım. Ama ben bebek istemediğim için kullanıyordum. Doktorunuzun verdiği ilacı kullanın.

Soğan suyunu kullanmayın bence. Bende doğum kontrol hapından sonra hamile kaldım. Ama ben bebek istemediğim için kullanıyordum. Doktorunuzun verdiği ilacı kullanın.
Teşekkür ederim gördüğün için ama doğum kontrol hapına bazen ara verip bebek denemeleri yapmak istiyorum sizin ne kadar arayla oldu bebiş cevaplarsanız Allah razı olsun

Ne bileyim neden olmuyor vardır bir günü diye bir tersle, yapmayalım o zaman de bakalım tekrar soruyor mu?
Teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için ama olmayınca kadınlar da sorun var diyorlar öyle bir toplumda yaşıyoruz ondan da olabilir sperm kalitesine baktır ması gerekiyor muş onun da henüz baktırmadı bende sorun yoktur diyip duruyor

Teşekkür ederim gördüğün için ama doğum kontrol hapına bazen ara verip bebek denemeleri yapmak istiyorum sizin ne kadar arayla oldu bebiş cevaplarsanız Allah razı olsun
Yani doktor değilim ara ver ya da verme diyemem. Ben yaklaşık 6 ay kullandım. Korona olduğum için eczaneye gidemedim. Bir hafta evden çıkamadık. Sonraki hafta düğünümüz ( sadece kına gecesi) vardı testi verdim negatifi gördüm memlekete gittim geldim bu arada hamile kalmışım.

Allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bana çok teşekkür ederim

Bitanem sen ne yap biliyor musun :
Doktorlar 1 sene olmayınca gelin diyorlar.
Bu ay kocanla konuş rahat bıraksındenemeyin kafa dağıt biraz moralini düzelt topla. Kimseye hayatından bilgiler de verme.
Çocuk niyetiyle değil istediğiniz için deneyin.
1 yıl doldu olmazsa doktora gidersiniz doktor sperm kalitesine de bakalım diyecektir zaten

Teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar rahatlatıyor oluruna bırakmak gerekiyor aslında çok stres yapıyorum vede o esnada da sonrasında da hayırlısı diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…