hamile kalamayanlar ne gibi testler yaptırıyor

eskisehirli2626

OLUŞUM GELİYOR :)
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
389
2
37
arkadaslar ben bu ay doktora gidicem 9 aydır hamıle kalamıyorum bu hormon testı falan baska ne testtı yapılıyor bılgım yok ne zaman yapğılıyo ben adetlıyken yapılıyor diye duydum dogrumu ve hastanedemı yoksa doktorun ozelındemı yapılıyor nereye gıtsem bılgı verırsenız sewınırım sımdıden tsk kızlar

merhaba canım ilk önce jinekolojik muayene ardından adetinin 3.günü hormon tahlilleri (kan alarak yapılıyor) gerekli görürse yumurta takibi ve rahim filmi.ben bunları yaptırdım canım.bunların hepsi hastanede yapılabilir.eskişehirde hangi hastaneye gitmeyi düşünüyorsun?

Canım bizde 8 aydır bebek istiyoz ama olmuyo:KK43:
2 doktora gittim ikisi de önce jinekolojik (alttan) muayene yaptı, sonrasında eşimden sperm testi istediler ikisi de temiz çıkınca hsg (rahim filmi) istediler, ama korkumdan çektiremiyom...

ben tanıdık bi doktora gıttım de alttan muayene ettı yumurtalıkların rahım ıyı hamıle kalına bılır dedı ama hormon ve esının sperm testı 1 sene dolunca dedı ama 2 ay var dolmasına daha ben gıdıcem 9 aydır beklıyorum bısey varsa 2 ay kazanmıs olurum tevavıye baslarım en azından dıye rahım fılmı nasıl cekılıo zormu benıde korkuttun canım ozaman rahım fılmı hormon testı bıde sperm testı olcax bız

eskişehirli merhaba rahim filmi için korkmana gerek yok ben cuma günü anadolu hastanesinde çektirdim hiç korkulacak birşey değil sadece adet sancının ağrılısını düşün onun gibi.daha önceden de yazdığım gibi hormon tahlillerini yaptırman için 1 yıl beklemen gereksiz şimdiden yaptır ben 8.ayımdayım tüm tahlillerimi yaptırdım doktor ikinizde de sorun yok dedi o yüzden denemeye devam edeceğiz bence sen de bekleme.hava hastanesine gitmedim o yüzden nasıl bilmiyorum ama ben anadolu hastanesinde ramazan beye gitmiştim iyi bir doktor.

eskişehirli merhaba rahim filmi için korkmana gerek yok ben cuma günü anadolu hastanesinde çektirdim hiç korkulacak birşey değil sadece adet sancının ağrılısını düşün onun gibi.daha önceden de yazdığım gibi hormon tahlillerini yaptırman için 1 yıl beklemen gereksiz şimdiden yaptır ben 8.ayımdayım tüm tahlillerimi yaptırdım doktor ikinizde de sorun yok dedi o yüzden denemeye devam edeceğiz bence sen de bekleme.hava hastanesine gitmedim o yüzden nasıl bilmiyorum ama ben anadolu hastanesinde ramazan beye gitmiştim iyi bir doktor.

arkadaşalar bişey sorcam hormon testi nerden yapılıyor :eek:kaydirigubbakcemile2

X