Hamile Kalamayan,Ovülasyon Takibi Yapanlar(Ağustos-Eylül) Takip Edelim

Öyle yapayım canım sende c-life macun kullanıyordun değil mi? Onu da bu süreçte kullanıp 3 gün sonra bir sonra ki regle kadar bırakacağım şeninde öyle mi?
Evet kuzum bugün 5. günüm kullanmaya başlayalı. Aslında yürüyüş ve bol su diyorlar ama ben yürüyüş yapamıyorum, çalışıyorum akşam uyuyup kalıyorum yorgunluktan. Saadece suyu bol içiyorum bakalım faydasını görecek miyim

Evet canım bol su yürüyüş diyorlar ama dediğin gibi bende çalışıyorum yürüyüş yapamadım su içiyorum zaten c-life da ekstra susatıyor

Merhaba . Bugunkü testimde ikinci çizgi kayboldu. Bu akşamı değerlendirirsem gebelik oluşma ihtimali var mı? En son 18inde ilişkim oldu

Eklentiler

• 498BC3C2-3BE3-42E8-B5D6-523776737AA8.jpeg
    135,8 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba . Bugunkü testimde ikinci çizgi kayboldu. Bu akşamı değerlendirirsem gebelik oluşma ihtimali var mı? En son 18inde ilişkim oldu
Canım testinin hassalık derecesini bilmiyorum ama görünüşe göre bugün çatlama gerçekleşiyor. Dünde değerlendirseydin mükemmel olurdu ama bugün ve yarını kaçırma. İnşallah güzel haberini paylaşırsın bizimle

Merhaba arkadaşlar ovulasyon takipteyim bende ama sonuçlardan birsey anlayamadim rica etsem bakabilirmisiniz

Kızlae ovülasyon sonucum böyle 15 ağustos regl başlangıcım dün ve bugün testim böyle çıktı ne anlama geliyor

Dün gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Pazartesi kan vericem

Bende ayın 5 inde adet oldum 5 gün sabah akşam klomen kullanmdım sonrasında 100lük 4 gün boyunca Gonal f 900 yaptım. ayın 16sında adetimin 12. günü çatlatma iğnesi vuruldum. 3 yumurtam gelişmişti 2 si 20 ve 21 mm di. Bugün çatlatma iğnesinin 3. günü ve ovulasyon testi yaptım aşağıdaki gibid, benim de sürecim bu şekilde :)

Hayırlı olsun canım inşallah güzel haberler alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…