Hamile Hanimlar Yardiminiza Ihtiyacim Var

BASAK0402

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
238
0
SADECE 6 HAFTA 1 GÜNLÜK HAMİLEYİM AMA İNANILMAZ SANCI ÇEKİYORUM ÖZELLİKLEDE GECE. ÇALIŞMA TEMPOM YOĞUN DEĞİL YORULMUYORUM AMA TAM GÖBÜŞ ÇOK AĞRIYOOOOOO. KANAMA YOK BU YÜZDEN DOKTORA GİTMEDİM.SİZDE DE OLUYOR MU?:çok üzgünüm:

canım bendede geçen hafta çok olmuştu gaz sancısı olabilir kayısı yiyorum bu hafta rahatım tabi yinede doktora görün canım

canım bendede oldu ama çok aşırı deildii ama ara ara olanlar vardı onlarda gaz sancısıdıı .. onlarada dikkat et canımm.. bide ayaklarını üşütmemeye dikkat ett...ama yinede doktoruna danış sebebi ..

göbek kısmında bende de var doktorum söledim gaz sancısı dedi böle anlık gelip gidiyosa ama eğer kornik bi şekilde böle dakikalarca ağrıyosa dikkat etmemiz lazım dedi ama oda rahim bölgesi için geçerli daha çok bedenin değişiyo bunu unutma vücudunun heryerinde anlamsız ağrılar olabilir ama çok şiddetli ve dayanılmazsa doktorunla paylaş magnezyum falan verir

evet arkadaşım o göbüş ağrıları bende de oluyor çoğu tecrübeli arkadaşlarıma danıştım bunun normal olduğunu ilk zamanlarda yaşanabileceğini söyledi salı veya çarşamba doktoruma gideceğim bunnuda sorar burda paylaşırım

bebek rahime tutunmaya calistigi icin ve rahim büyüyüp

genisledigi icin bu agrilar yasanabiliyor..siz yinede dktorunuza gidin

bana bakmak istemisti doktorum bu durumdayken..

gecmis olsun.

X