hamile bayanlar lütfen bakar mısınız

tuz_karabiber

Bebeğim büyüyor
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
1.505
35
merhaba hanımlar bebek olması için kırk hamileye ayetel kürsi okutmam lazım. sizler de Allah rızası için bana bir tane okur musunuz. dışarıda kırk hamile bulmam cok güç olacagından buraya yazıyorum.

okuyan hamileler sevabına bi tanede bana okusun 18 tane açığım kaldı benimde :KK14:

kusura bakma canım topiğini kullanıyorum aynısını bende açıcaktım sen açmışken buraya yazıyşm dedim

okuyan hamileler sevabına bi tanede bana okusun 18 tane açığım kaldı benimde :KK14:

kusura bakma canım topiğini kullanıyorum aynısını bende açıcaktım sen açmışken buraya yazıyşm dedim

olur mu ole sey bitanem o zaman 2 tane okusunlar cünkü benm suan yeni basladım hiç sayım yok
ikinize de okudum

umarım dilekleriniz kabul olur
çok sağol canım hayırlı doğumlar olsun inşallah ilk seni yazdım listeye.

olur mu ole sey bitanem o zaman 2 tane okusunlar cünkü benm suan yeni basladım hiç sayım yok

çok sağol canım hayırlı doğumlar olsun inşallah ilk seni yazdım listeye.

teşekkür ederim canım anlayışın için Allah tez zamanda bebişlerimizi verir inş:KK49:

merhaba hanımlar bebek olması için kırk hamileye ayetel kürsi okutmam lazım. sizler de Allah rızası için bana bir tane okur musunuz. dışarıda kırk hamile bulmam cok güç olacagından buraya yazıyorum.

3 tane okudum kızlar ikinizede Allah kabul etsin

selam arkadaşlar ben ikinizede okudum Rabbim kabul etsin İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bebekler kolay hamilelikler nasip etsin İnşallah

X