Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

İnşallah yatın sabah gidicem kızlar kan testine çok kritik bir zaman geçiriyorum inşallah kırmızıları görmem dua dua dua edin kızlar banada 🙏🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

CANIM HAMİŞSİN İNSALLAH İÇİNİ FERAH TUT cift cizginin hayaleti gebelik olmadan zor cıkar.insallah hamişsin dua ederim gülüm tabiki

:) ben başkent hastanesinde hulusi bülent zeyneloğluna gittim bana iki seferinde 8 milyonla aşılama yaptı tutmadı aşılama yapalım dedi ama her seferinde ve bana iki aşılamayı yapalım tutmazsa zaten devlet karşılıyor 1.600 tl ödersin tüpe dedi ve hep eksik bilgi vermiş o kadar param gitti ve her gittiğimde de 2 saat 3 saat beklerdim çok yoğun olduğu için. ben orda paramla rezil oldum açıkçası,kızdım hulusi beye tobbda cemil kaya var ben muayenehanesine gidiyorum. (bu arada halen ona gidiyorum) mükemmel muhteşem insan iyiki tanımışm onu hiç paragöz biri değil bana hep dediki sende sorun yok kesin tüple tutar kesin derdi hep ve çok fazla moral verirdi yani aslında ihtiyacın olan şey moral :) aşılama içinde zaten tutmayacağı belliymiş ben yapmazdım dedi boşa vakit harcamışsın dedi ilk yaptığı tüpte tuttu bence hiç vakit kaybetme istersen arayım seni bilgilerini vereyim cemil hocamın %100 memnun kalırsın :) istersen

canım esinin spermlerimi 8 milyondu.10 altı zor olyomus asılamada bende öyle duydum.hulisi beyden pek memnun olan yok benim doktorum cok iyi gercekten göğsen bey onun gibi degil cok ilgili.ama senin doktoruda kayıt ettim gülüm ismini yerini.aynen moral cok önemli gercekten.asılamaya ne kadar para verdin canım orda 1600 tl mi

Canım Allah sizlerden de razı olsun... Ben çok sıkıntı çektim; sizi çok iyi anlıyorum Rabbim bana bi bebek nasip etti ama ilk aylar kan değerlerim çok bozuldu karaciğer yetmezliğine girmek üzereydim, bebeğimi kaybetme riskim vardı yani gebeliği sonlandıracaklardı iki ay ne çektiğimi ben bilirim... Yazınızı görünce kayıtsız kalamadım; Rabbim o kadar büyük ki bişeyi vereceği zaman en hayırlı zamanda veriyor, sizler için de hayırlı zamanda hayırlı evlatlar verecektir; ben de bebeğim de ölümden döndük ve mucize bi şekilde doktorlar bile anlamadı; ama ben duanın gücüne o kadar inandım ki, yavrumu Allah'a emanet ettim ikimiz de kurtulduk... Allah hepinize hayırlı, sağlıklı bebişler nasip etsin...

zor günler yasamıssın canım cok içten ve temiz bir insansın.Allah senide bebeginide korusun insallah saglıkla dogur kucagına al bebişini.haklısın dua okadar önemliki.Ozaman bende seni ve yavrunu Allaha emanet ediyorum gülüm.Aminnnnnntüm güzel duaların ve yardımların için Allah razı olsun

hayırlısı olsunda ikiz olsa bakamazdım heralde çıldırırdım var ikizi olan bi arkadaşım ondan biliyorum :)

hayırlı saglıklı olsunda gülüm önemli olan o zaten.Bebişin dogunca insallah yeniden dogmus gibi olacaksın.saglıkla hayırlarla kolaylıkla dogur insallahhhhhhhhhhhhhhh

Kizlar dua mi hepiniz icin ettim ve gercekten icten ettim insallah rabbim en kisa zamanda saglikli sihhatli evlatlar nasip eder sizlere :)

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

Son düzenleme:
zor günler yasamıssın canım cok içten ve temiz bir insansın.Allah senide bebeginide korusun insallah saglıkla dogur kucagına al bebişini.haklısın dua okadar önemliki.Ozaman bende seni ve yavrunu Allaha emanet ediyorum gülüm.Aminnnnnntüm güzel duaların ve yardımların için Allah razı olsun

Allah senden de razı olsun... hepimizin gönlündeki muradı versin Rabbim :KK66: bişeye çok inanca oluyor eminim kucağınıza bebişlerinizi alınca bu günler tatlı birer anı olarak kalacak sizler için de :)

Allah senden de razı olsun... hepimizin gönlündeki muradı versin Rabbim :KK66: bişeye çok inanca oluyor eminim kucağınıza bebişlerinizi alınca bu günler tatlı birer anı olarak kalacak sizler için de :)

amin insallah canım inanıyorum bir gün bizde anne olacagız sizde tatlı annişler olacaksınız insallah aminnnnnnnnnnnn

Merhaba kızlar Ben okudum dua ettim sizlere, Allahım hepinize nasip etsin kimseyi aratmasin inşallah. İyi haberlerinizi bekliyoruz

Merhaba kızlar Ben okudum dua ettim sizlere, Allahım hepinize nasip etsin kimseyi aratmasin inşallah. İyi haberlerinizi bekliyoruz

amin insallah Canım benim Allah ettiğin duaların bin katı güzelini sana nasip etsin insallah agzına bebişine saglık saglıkla dogur aminnnnnnnnnnn

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

Eki Görüntüle 1169133

Kızlar yarın kan testi yAptırıcam kesin sonuç çıkar mı kanda 3 gün geçti kızlar idrar testleri yanıltıyor :KK43:

X