hamile arkadaslara..

H

hyena20

Ziyaretçi
selam herkese ben hamileyim.esimin ailesinden de kendi ailemden de uzak sehirde yasıyoruz.kimse yok burda tanıdığım daha yeniyiz.hamileliğimde 5. ayıma girdim ne yapacağımı falan bilemiyorum.sürpriz de oldu aslında bebeğimiz..arkadaslar benim gibi olanlar varsa neler yasadığımızı paylasalım istiyorum.arkadas olabilecek arkadaslar bulursam sevinirim:)(nasıl oldu bu cümle böylee):) cevap yazan olursa sevinirim.yazık bana ayy sıkılıyorumm:KK43:
kendinize iyi bakın..

bende senin gibiyim canım annemler kütahyada ben bursaya gelin geldim bende 26 haftalık hamileyim nasipse bi oğluşum olacak burda hiç tanıdığım yoktu daha yeni yeni bi kaç kişiyi tanımaya başladım bende çok sıkılıyorum zaman hiç geçmiyooo:a015:

malesef bende sizin durumunuzdayım.şuan 7 haftalık hamileyim ama çooooooooookk yoruluyorum hiç bişey canım istemiyor.yemek bile yapmaya dermanım yok :KK43::KK43::KK43:

merhaba ben de aynı şekilde:))izmire yerleştik anneler trabzonda.biz eşimle yalnızız burda..6 haftalık hamileyim ve aynı şekilde ben de çok sıkılıyorum burda.iyiki kadınlar kulübü var:))

slm bende 5aylık hamileyim ve bende afyonda tekim eşim kızım ve ben yanlızlık zor çekilmiyo ufffffff bende sıkıldım

selam bende cok yeni hamileyim ve yurtdisinda yasiyorum. Ailemden kimse yok yanimda. Bi tane turk arkadasim var o kadar. Insallah hayirlisiyla normal dogum yaparim diyorum cunku sezeryan olursa cok zor tek basina.

bende yanlızım yaa hergün dışarı çıkıyorum yürüyüş yapim diye, sitede komşuluğun K
'sı bile yok ewlenmeden bilmezdim bir komşunun değerini :) sürekli dışarda ailemden uzak okuyup çalıştığım için izmirden varmı hamiş arkadaş? ben yeşilyurtta oturuyorum

selem arkadaşlar bende 17 haftalık hamileyim bende yalnızım.okadar çok sıkılıyorumki anlatamam.kafama göre birini bulamadım.1,5 yıldan beri eşimden başka kimsem yok.bebeği bu yüzden istedim.hamilelik sabır demektir.yalnızım diye tedirgin olma onu kucağına alınca yanında biri olsada vermezsin zaten.Allah biz kadınlara doğuştan bu duyguyu vermiş onu karnında taşıyosun kucağında hayli taşırsın..korkmayın bizim yanımızda melekler çift çift hiç bişey olmaz.hayatı biryerden öğrenelim bence....hayvanlar doğurmayı, doğar doğmaz dünyaya getirdiiği şeyi bağrına basmayı nereden öğreniyor?...işte Allah bizede onu içgüdüsel verdi... artık yalnız değiliz:))))

kızlar şükredin yine ben hakkaride yaşıyorum eşim sürekli mesaide 22 haftalığız,,,
1 tane bile arkadaşım yok annem hayatta deil en azından o yanımda olsaydı diyorum ama...
en büyük avuntum bebeğim benimde bebeğim korunurken oldu iikide olmuş yoksa ne yapardımm...
bazen duvarlar üstüme geliyo dışarı atmak istiyorum kendimi bunalıma girmesem ii valla..
ama ii yönünden bakmaya çalışıyorum şimdi yanlızız ama bebeklermizi kucagmıza aldığmız andan itibaren bu yanlızlık sona erecekk...

Bende malatyadayım ve kimsem yok.geçenlerde hastanede yatmak zorunda kaldım arkadaşım koştu.bu arada 15 haftalık hamileyim.çok zordur bilirim.hele zorda kalınca...

bizde eşimin işi yüzünden tayinciyiz. heryerde sıfırdan başla hep teksin. burdada çok sıkılıyorum 25haftalık hamileyim .arkdş komşu edindim o yönden sıkıntım yok aranıp soruluyorum yine ama insanın ailesi gibi olmuyor.herkesin ewi düzeni ayrı nede olsa. oğlummm sağlıkla gel annenin en iyi arkadaşı sen olucaksın . allahım kimseyi yanlız bırakmaa

X