hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Insallah cnm insallah...Erken gebelik testi aldım 6 gün öncesinden gosteriyormus ama bir kaç gün daha beklemek istiyorum
Ben korkuyorum acikcasi ya kendi kendime kuruntu yapiyorsam negatif cikarsa regl doneminin yaklasmasindan kaynaklanan normal belirtilerse diye cesaret edemiyorum regl gunune kadar beklicem ama dayanamiyorum

Ben korkuyorum acikcasi ya kendi kendime kuruntu yapiyorsam negatif cikarsa regl doneminin yaklasmasindan kaynaklanan normal belirtilerse diye cesaret edemiyorum regl gunune kadar beklicem ama dayanamiyorum

Dayanmak zor bende yaptım testi negatif çıktı. . En iyisi adet gününe kadar beklemek

erken gebelik testleri güvenilirmi, bir yanım yap diyor, bir yanım bekle, ama bekleyeceğim :)

inş hayırlı haberler alırsın cnm. benimde bat 2 gün var ama merak içindeyim, güzel günler yakındır inş:)

inş bakalım, işaretler var ama regl belirtisi mi başka bir şey mi ayırt etmek güç.
Evet isaretler var daha 6 gunum olmasina ragmen goguslerim sisti aciyor agriyor belimde ince ince bi agri ayaklarim buz gibi isinamiyorum sik sik idrarim geliyor sol kasigimda bi batma oluyor sanki zonkluyor gibi oluyor arada sigara kullaniyordum her sabah yataktan kalkar kalkmaz icerim iki gundur yarisinda atiyorum migdem bulandi icemedim ikisinin belirtileride ayni olunca ayirt etmek cok guc oluyor

Bende emin olamiyorum bir de 6 gun olunca regl olmaya negatif gormek cok can skci oluyor en guzeli sabredip beklemek icim icime sigmiyor ama eminde olamiyorun bilmiyorum

Em iyisi beklemek ben sabredemedim tabiki negatif.. bakalım bir kaç güne ya adet olcak ya güzel haberler olacak.. Sağ kasık batması devam ediyor hala.. normalde reglide tek taraflı batma olmazdı genel ağrırdi . Hayirlisi hepimiz hakkında . İnşallah güzel haberler alırız.

Gunu gecene kadar beklemeli ya adet olucaz ya da guzel bir haber.alicaz insallah guzel bir haber aliriz

geçen ay bende de sol kasık ağrısı oldu, işte dedim geliyor dedim ancak sonuç kırmızılar.... bu ay yine aynı belirtiler, tek fark göğsüm çok şişti. karın boşluğumda ağrı var üşütmüşüm gibi, göbek hizamda bazen batma oluyor. belirtiler kişiden kişiye değişir, yaşayıp görelim bakalım

Kizlar benimde kasik batmam oluyordu.goguskerinde wiwmiwdi.ama bu gun adet oldum. belirtilerden umitlenmiwdim..Inwallah sizden guzel haberler alirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…