hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Arkadaslar,
Kasıkta batma sizde kaç gün sürdü benim 2 gün oldu ve geçti gibi şimdi çok hafif ağrılar oluyor batma sancı şeklinde değil.

Benim adet bazen 28 bazen 26 bazen 25 gün oluyor yani 25 ile 28 gün arasında değişiyor en son 22 aralıkta olmuştum. O yuzden tam kestiremiyorum ama en az 1 hafta var daha.. senin? Benim ufak ufak oluyo bacağa doğru yayılan ağrılar ama o iki günde ki gibi değil.

merhaba arkadaslar ben 35 gunde bir adet oluyorum 5 gun once iliskidem somra pembe akinti geldi Adetime 4 gun kaldi Kasiklarim da ani batmalar oluyor hamile olabilir miykm acaba ?

He
merhaba arkadaslar ben 35 gunde bir adet oluyorum 5 gun once iliskidem somra pembe akinti geldi Adetime 4 gun kaldi Kasiklarim da ani batmalar oluyor hamile olabilir miykm acaba

İnşallah oyleyizdir. Tuhaf bi mide bulantısı da yaşıyorum ben kusacak kadar değil tabi ama rahatsız edici boyutta aniden oluyor kasilmayla birlikte .. tabi bunların hepsi psikolojik te olabilir:anneadayı::eek:

Cok sukur bende iyiyim.adete 5 gun kaldi.bu kasik batmasi bu belirtiler insan umit ediyor.sende kac gun var adete?

Benim adet tarihi tam belli olmuyor 28 gün dede olabiliyorum 25 gundede o yüzden bilemiyorum ama 6 gün fln var sanırım. Erken gebelik testlerinden aldım ama yapmadım haftasonunu beklemeyi düşünüyorum.

Benim adet tarihi tam belli olmuyor 28 gün dede olabiliyorum 25 gundede o yüzden bilemiyorum ama 6 gün fln var sanırım. Erken gebelik testlerinden aldım ama yapmadım haftasonunu beklemeyi düşünüyorum.
Ekren gebelik testleri ayrimi oluyo.yoksa bildiyimiz testlermi? Ben test yapmak istemiyorum.eger gevelik varsa zaten adet gecikmesiyle belli olucak.bide bir sey soyleyim.benimde adet duzensizliyim vardi.ama duzeldi.

Ekren gebelik testleri ayrimi oluyo.yoksa bildiyimiz testlermi? Ben test yapmak istemiyorum.eger gevelik varsa zaten adet gecikmesiyle belli olucak.bide bir sey soyleyim.benimde adet duzensizliyim vardi.ama duzeldi.

Erken gebelik testleri adet gecikmesinden önce doğru sonuç veriyor ıdrarla evde bakılıyor yine benimki 6 gün önceden haber veren testlerden ama tam hesaplayamadigim için bekliyorum biraz. Bu testler diğerlerine göre biraz daha pahali sadece.

kızlar,her başlığa yazıyroum bu soruyu.bir türlü cevap alamıyorum.
gebelik belirtisi olarak kasık batması yaşayanlar bunu tarif eder misiniz.
iğne batması gibi mi oluyor.regl sancısı gibi mi.
benim reglm 5 gün geçti.birkaç gündür de sol kasığıma sıksık sağ kasıma nadiren iğne batması hissi yaşıyorum
deneyimli arkadaşlar lütfen cevap verin.
Ben doğum yaptım 9 ay oldu ama iki hamileliğim dede hissettim ikiside adetine bihafta vardı sol kasigi da ani bi batma hissettim ilk gebeligimde ki tecrübemden hamile kaldigimi anlamıştım ve adet gününe 2 gün kala silik cikmisti tabu ara ara aza az batma oluodu ama iki aylık olunca geçti canim

Canım ben 4,5 haftalık hamileyim henüz yeni sana şunu söyleyebilirim kasık batması iğne batar gibi anlık olup geçiyor..adetle alakası yok..birde benim belim cok ağrıyor..adet zamanı karnım kasıklarım agrırdı..ama bu sefer öyle olmadı

Canım ben 4,5 haftalık hamileyim henüz yeni sana şunu söyleyebilirim kasık batması iğne batar gibi anlık olup geçiyor..adetle alakası yok..birde benim belim cok ağrıyor..adet zamanı karnım kasıklarım agrırdı..ama bu sefer öyle olmadı

Benimde 2 gün yogun oldu batma sonra hafifledi şimdi tekrar ara ara batma yasiyorum bakalım seninkide çok yeniymis nasıl ogrendin bu kadar erken ? Benim 1 hafta var adete

Kizlar merhaba benimde en son regl tarihi 22 aralik ovulasyon tarihi ocak 4 bu ay ki regl tarihi 18 i 19 gibi henuz 6 7 gunu var ama goguslerimde bi aci bi siskinlik sol kasigimda batma sik sik idrar istegi ve belimde ince ince bi agri var 7 aydir bekliyoruz bir bebis ama olmuyor doktorlar bir sikntiniz yok dedi umarim bu ay guzel bir haber aliriz rabbim kimsenin kucagini bos koymasin insallah hissettiklerim hamilelige isarettir :emir_bebek::KK43:

Kizlar merhaba benimde en son regl tarihi 22 aralik ovulasyon tarihi ocak 4 bu ay ki regl tarihi 18 i 19 gibi henuz 6 7 gunu var ama goguslerimde bi aci bi siskinlik sol kasigimda batma sik sik idrar istegi ve belimde ince ince bi agri var 7 aydir bekliyoruz bir bebis ama olmuyor doktorlar bir sikntiniz yok dedi umarim bu ay guzel bir haber aliriz rabbim kimsenin kucagini bos koymasin insallah hissettiklerim hamilelige isarettir :emir_bebek::KK43:
Benimde 22 aralık son regl tarihi ve 17 18 i gibi olmam gerekiyor.sağ kasikta batma hafif mide bulantısı yaşıyorum. Bakalım ortalama aynı tarihlerde öğreneceğiz inşallah olumlu sonuçlar görürüz.

Benimde 2 gün yogun oldu batma sonra hafifledi şimdi tekrar ara ara batma yasiyorum bakalım seninkide çok yeniymis nasıl ogrendin bu kadar erken ? Benim 1 hafta var adete

Canım dün kan testiyle öğrendim..Doktorum ultrasyonda keseyi henüz görmedi cok yeni dedi...

Benimde 22 aralık son regl tarihi ve 17 18 i gibi olmam gerekiyor.sağ kasikta batma hafif mide bulantısı yaşıyorum. Bakalım ortalama aynı tarihlerde öğreneceğiz inşallah olumlu sonuçlar görürüz.
Insallah guzel bir haber aliriz ☺ biran once ogrensek var mi yok mu diye kendi kendimizi yiyoruz

X