hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Kizlar benimde kasik batmam oluyordu.goguskerinde wiwmiwdi.ama bu gun adet oldum. belirtilerden umitlenmiwdim..Inwallah sizden guzel haberler alirim.
inş :) kendime kızıyorum bazen çok mu aceleciyim, günün geçmesini bekle, belirtilere takılma... ama tek değilim

Bende cok erken oldu goguslerde sisme o yuzden suphe duydum ozellikle olsun diye iliski gununu tam ovulasyon gunune denk getirmeye calistim geceleri ates basiyor uyuyamiyorum cok terliyorum sabahta gozlerimi acamiyorum kafami kaldiramiyorum bi halsizlik var her yanim agriyor ha bire esniyorum idrara cikip gelip tekrar geri gidiyorum

Dis etlerim cok fena sisti oyleyken devamli birsey yemek istiyor canim hic doymuyorum ust uste ust uste devamli yiyesim var

idrara sık çıkma adete yakın olur bende o yüzden ona çok takılmıyorum. bizde bu ay ovulasyon gününe denk getirdik. Şu sıra ani sıcak basmaları oluyor. bacak eklem yeri ağrılarım fazla normalde böyle olmazdı. Dün eşimle yemek hazırlarken ilk kez değişik koku hissettim, ya mutfak kokuyor diyorum eşim kokuyu hissetmiyor. Bu kadar erken belirti olmaz diyorum kendi kendime, psikolojiktir büyük ihtimalle

Sogan kuru deneyeyim dedim 3 4 gun icebildim her seyi deniyorum artik olsun diye
Sogan kuru ben denedim.2015 subat ayinda.15 gun.sabah aksam.adetim duzensizdi.sogan kurunden sonra hic sasmadi adetim.ama galiba yine duzeni bozuldu.bu gun adet oldum.aslinda ayin 16si olacakdim

Araya yeni yil girdi falan filan derken 3 4 gun yapabildim iliskiden sonrada korktum acikcasi yapmaya cunku dusuk yaptirabiliyormjs diye okudum bu ay olmazsa bida denicem sogan kurunu duzenli bir sekilde

Araya yeni yil girdi falan filan derken 3 4 gun yapabildim iliskiden sonrada korktum acikcasi yapmaya cunku dusuk yaptirabiliyormjs diye okudum bu ay olmazsa bida denicem sogan kurunu duzenli bir sekilde
Evet dusuk yapa biliyor.aslinda sogan kurunu adet bitdiyi gun yada ertesi gun baslasan daha iyi olur.dusuk ihtimali olmaz.

ben 10-12 çocuğu olanları anlamıyorum, biz yok ovulasyon derken, yok şu gün derken nerdey anlış yapıyoruz :))
Ayy selin canim esim gibi dedin cok guldum ovu. Gunu geliyor diom nenelerimiz analarimiz ovu. Gunuyle mi hamile kalmis bacaklarini havaya mi dikmis diye guluyor bana kalan nasil kaliyor biz nerde yanlis yapiyoruz diye dusunuyor yazik canim kocam

Leke adete 10 gün kala 1 kere oldu bir daha olmadı yani bir kaç damla gelmiş gibi kahverengi çamaşırın sadece üstünü kirletmisti altına geçmemişti bile.
Yerleşme kanaması olsa adete 10 gün kala çok erken, çünkü yerleşme kanaması döllenmeden 6-7 gün sonra oluyormuş, oda nerden baksan ovulasyondan 12 gün sonra yani regle bi kaç gün kala... tabiki herkesin yumurtlama günü farklıdır, erken yumurtlama olabilir sende.

Nerden üye oldum bu kulube arkadas çıkamıyorum kafayi yedim ne hamilelikmis istemiyorum artık arkadas ay sinir oldum kafam bin bes yuz sanki anam nenem böyle mi kaldi vallahi oynaticam kizlar az kaldi daha besinci ayim evliligin psikopat oldum

bende 5. ayımdayım :) bir kere akla koyduk mu beklemesi zor oluyor. yorumları belirtileri okudukça insan kendini dinliyor. aslında akışına bırakmak en iyisi

Ne yapmamiz lazim telefonu birine mi biraksam artik derste ogrenciler bakcak demiyom elim oraya variyo yine hamilelik simdi adet olcam sanirim biraz peceteye kan geldi psikopat oldum iyice tahammulum kalmadi oynaticam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…