hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Canim hamilelik belirtisine benziyor. Bazisinda su donemde kan veya idrar testinde cikiyor. Ben hamileyim 7 haftalik ve hala sancilarim oluyor araliklarla

Kızlar benim yumurtlamadan sonra bel ağrısı oldu uzun süreli.sonra sadece sol kasıkta adete 6 gün kalaya kadar sızı oldu sancı oldı bikaç belirtim daha vardı kasık ağrım geçti karnım çok sisince gaz falan vardı esim ısrar etti adete 4 gün kala idrar testinde cıktı hemen:)

Kaç günde bir adet oluyorsunuz ve sorması ayıptır kaçıncı gün oldu benim ilkinde adetten bir gün önce bile çıkmamıştı sanırım bünye ile alakali benimde 3 günüm var olsa bile çıkmaz mesela benimde sağ kasigimda bi ağrı acı var hayırli olsun sağ salım kucaginiza alın bizlerde dua edin sizin duaniz geçer

Genellikle 30 gün falan cokta düzenli değildir yumurtlama dönemlerinde olduu ilk denememizdi bu ay..ben adet gecikmesi bekliyecektim eşim cok ısrar etti belirtiler olduğu için batağı erken belli olacakmış 4 gün kala cok belli kırmızı cıkmıştı.erken döllenme heralde. Allah nasip etsn isteyen herkese

Amin inşallah sizde sağ salim kucağınıza alın inşallah

Batma sadece yumurtlama dan 5 gün sonra tutunma aşamasında oldu bende 3 gün falan sürdü. İlerleyen zamanda böbrek sancisi gibi oldu.
Şu anda bende aynı duruödayım yumurtlamam 5 gün önceydi ve o süreyi değerlendirdik. Şu anda sağ kasığımda batma ve şişlik var siz hamile kalmış mıydınız

Kizlar benim de sol ve sag kasigimda agri oluyor boyle bir anda baskı gibi oluyor sol bacagimda da agri oluyor... Goguslerim sisti ve dokundugumda hep sicak kist mi var bebek mi bilmytm bata 6 gunum var

Kizlar benim de sol ve sag kasigimda agri oluyor boyle bir anda baskı gibi oluyor sol bacagimda da agri oluyor... Goguslerim sisti ve dokundugumda hep sicak kist mi var bebek mi bilmytm bata 6 gunum var
Seninle aynı şeyleri yaşıyoruz canım özellikle göğüslerim fena benim de 7 gün var

Benim kaldi 5 gun :))) isin sakasi 2 ay onca yine boyle belirtilerim oldu test yaptim hem de 5 tane 4unde 2. Cizgi cikti tam kan testi yaptirmaya gidecektim ki regl oldum meger kimyasal gebelikmis

Hamile gibi tum belirtiler oluyor hatta testte de cift cizgi gordum ben fakat zamanim geldiginde regl oldum ...Vucut her sagliksiz gebeligi sonlandirimis zaten gebelik tam olusmadan sagliksiz oldugu icin vucuttan atilmis reglmle doktorum soylemisti...Kadinlarin %80 olurmus fakat bilmezlermis

Arkadaşlar merhaba. Ben de bir süredir bu sayfayı takip ediyordum. Yazmak bugüne kısmetmiş. 7 aylık evliyim. :) Size yaşadıklarımı yazmak istiyorum, yorum yaparsanız sevinirim:

-adetten 8 gün önce başlayan sol kasıkta batma
-sık sık idrara çıkma ihtiyacı
-susama
-idrarda rengin koyu olması
-baş ağrısı, bulantı, yorgunluk
-adete 5 gün kala Bhcg 0.1
-adete 3 gün kala pembe lekelenme
-adete 3 gün kala gözümde arpacık çıktı
Normalde kan testi için bat bekleyecektim ancak belirtiler beni buna yöneltti.

Sizce hamile olabilir miyim???

Son düzenleme:
Normal vajinal doğuma hazırlık süreci

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aytun Aktan normal vajinal doğum hazırlığının püf noktalarını Kadınlar Kulübü TV'ye anlatıyor.

Normal vajinal doğum yani bebeğin dünyaya gelmesiyle ilgili hazırlıklar gebeliğin başından itibaren başlıyor. İlk önce anne bebeğini nasıl doğurmak istediğine kendisi karar veriyor. Kendi ağrı eşiği, geçirdiği ameliyatlar, daha önce yaşadığı duygular, değişimler ya da gebelik aşamasına nasıl geldiği, o bebek için neler hissettiği çok önemli.
İşte tüm ayrıntılar..
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…