hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Benimde kasıkta batma,sık idrara çıkma, uyku hali,yorgunluk,ayaklarımda üşüme ve hafif mide bulantısı var.psikolojıkmi bilmiyorum hayırlısı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin inş.

Kızlar yardımcı olun lütfen adetime tahmini 3-5 gün var geçen ay gecikmeli olduğum için bu ay ne Zaman olur kestiremiyorum. Ne zamandır halsizim iştahım açık yüzüm çok sivilcelenmiştim ve şu son 2 gündür Sol kasığımda batma var ve bugün çok ağır iş yaptım koltuk ünite vs çektim yaparken biraz batıyordu şu an ise belim tam kuyruk sokumu olan yer kopuyor bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ? :/

Benim gibi kasığında sızı şeklinde batma yaşayan var mı yani regl öncesi kasık kısmında komple bir sancı olurdu ama bu sefer iğne gibi kasılmalar uyku hali reglim 3 gün geçti yumurtlamadan 14 gün sonra 2,5 idi beta hcg fakat iğne vurulmuştum daha erken kan yaptığımda da 6 çıkmıştı iğneden dolayı şuan kafam allak pullak ama kasık sancısı hiç yaşamadığım bir şey batma ilk defa oluyor

Merhabalar benimde sağ tarafimda aynı igne gibi batma oluyo gündüz gece oluyor bilgi verirmisiniz bnada rabbim herseyin hayirlisini versin.

Heran regl olacakmis gibi. Fakat belirgin olarak tek yonlu kasikta cekilme hissi boyle ani kasilma birkac kez ve oturmak zorunda kaldim uzun sureli degil kisa ama bazen kendini hissettiren ayni bolgede kasik cekilmesi

Adet sancisi gbi cnm hatta braz daha hafif adet gunumde hamile oldgmu ogrendm adet gunumden sonra daha siddetli kasik batmasi var gazla birlikte karisio korkuym bnde

Özellikle sok kasıgımda kesinlikle adet ağrısına benzemeyen batma şeklinde ağrılar oluyo 5. Haftaya girdim:)
Cnm demekki degisiyo bndede sagda.. hamile kalmadan once forum forum gezip kendimdede o soylenenleri arardm ama inan herkesn farkli cunku cogu bende yok.. allah bagislaasn rabbim isteyen herkese hayrli saglikli nasip etsn..

Benimde bi kac gündür sol kasıgımda batma ve sızlama var eğilim kalkarken de hissediliyo ama bugun aksam sdet sancısı gbi bir agrı ve bel agrısı cekiyorum. 19 agustos yumurtladm daha var adetime ama bedir ki bı

Ben de kasık batması yaşıyorum. Ayrıca eğildiğimde belime vuran bir sancı oldu. Dün de ilişki esnasında kan geldi. Umarım yerleşme kanamasıdır. Reglime 3 gün var daha. Bu yıl başı kimyasal gebelik yaşadım reglden 3 gün önce hafif pembe kan gelmişti. Çok istiyorum inşallah bu sefer olur.

Dün geceden beri sol kasığımda ağrı gibi batma gibi bir şeyler yaşıyorum bugün de hissediyorum bunlar normal mi aynı şeyleri yaşayanlar var mı korkuyorum cevap yazarsanız çok sevinirim.

Dün geceden beri sol kasığımda ağrı gibi batma gibi bir şeyler yaşıyorum bugün de hissediyorum bunlar normal mi aynı şeyleri yaşayanlar var mı korkuyorum cevap yazarsanız çok sevinirim.
Benim bat yarin. Bikac gun once sol kasikta, hafif batmalar olup gecti. Bugun de yine sol kasigimda siddetli anlik igne batmalari oluyor, bir anda bagiriyorum sancisindan, ama anlik olup geciyor. Esim kosup geliyor ikide bir yanima noldu diye. Bu ay sol yumurtaligimdan yumurtladim. Test yapmistim dun sabah, negatif cikti adete 2 gun kala.

araniza yeni katildim bende pco hastasiyim yumurta takibine basladim bu ay femara kullandim iki adet folikul elde ettik reglmin 15.gunu birinin biyu 16mm birinin 17.38di doktor fena degil dedi iyi dedi bugun reglmin 18 gunu birtane gordu folikul 20.38mm olmus 5 gun sonra yine cagirdi bakicak catlayip catlamadigina o doger folikulu niye goremediii acaba catladimi

Benim ilk gebeliğimde ama kürtaj oldum başta soyliyim hiç bir belirtim yoktu ilişkiden 2 3 gün sonra kasikta damar çekilmesi sizlama gibi birsey oldu 3 kere çekilip sİzlanda adet gününe kadar hiç bir belirtim olmadı her zaman ki olan adet belirtileri vardı ve adetten bir kaç gün önce dusa girerken göğüs bölgemdeki damarların yemyeşil olduğunu fark ettim tüm damarlarım bariz görünüyordu adet günü geldi adetim gelmedi hiç şaşmaz sabahtan gelirdi saat 3 oldu yok başım döndü dolap silerken şüphelenip test yaptım ikinci çizgi silik çıkmıştı nerdeyse kürtaj olalı 9 ay oldu üstüne hamile kalamadim ama bir kaç kere geciktim o zamanda miratech marka testin gazabına uğradım test silik çıkmıştı ama kan testleri negatif o yüzden artık her ağrıyı siziyi adet olarak kabulleniyorum ve gecikmeden asla test yapmıcam bir ara takmıştim üst üste test yapıyordum artık bıraktım kafaya takip stres yapınca olmuyor psikolojik olarak yıpratıyorum kendimi artık saldım hayırlısı olur inşallah bugünde adet günüm bakalım gelecek mi bugün gelmedi yarını bekliyorum bebek konusu gerçekten kafayı yedirtecekti bana

benimde ilk gebeliğim sata göre 8+4 ama ultrasona göre 6+4 üm 2 hafta sonra tekrar kontrolüm var ama bebek sağda olmasına rağmen sol kasığımda baya batma oluyo. doktora gittiğimde sorucam ama insan merak ediyo

merhaba arkadaslar bana yardımcı olabilirmisiniz. ben ocagin 3unde adet oldum. ve hala adet olmadim geçen ay adetim 21 gun sürdü bu seferde 29 gun sürüyor. sizce test yapmalimiyim.

Batma sadece yumurtlama dan 5 gün sonra tutunma aşamasında oldu bende 3 gün falan sürdü. İlerleyen zamanda böbrek sancisi gibi oldu.
Meraba canim benimde bugun adet gunum yumurta catladiktan 2 gun sonra cok feci kasik agrisi oldu yatana kadar 3 gun kasik bel ara ara devam etti sonra kesildi pazar gunude sadece bi kere ama cok siddetli kisa sure bobrek sancisi gibi oldu bi de o karnimin agridigi gunden itibaren goguslerim sisti suan catlicaklar sanki baskada bisey yok. Test icin biraz daha bekleyim diyorum ama bu sancilar bdlirti olBilirmi acaba

Kizlar bi de yumurta catladiktan sonra 14 gun kesin adet olunur mu? Benim suan 14 gun oldu 15 16 da atlatayim diyorum belki olurum.
Birde mesela adet olmadiniz o gun gogus agriniz gecti mi. Yoksa devammi etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…