hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Normalde sancıdan ilaçsız duramam, sırf bebek beklentisinden dolayi iki aydır, kırmızilari görmeden ilaç alamiyorum

Benim 28 güne bir, bu ay 1 gün erken oldum, normalde yarindi günüm, böyle olunca yumurtlama günleri de kayıyor herhalde...
# Aman ya fazla kafaya takmayacağım, bu seferde stresten erken yada geç oluyoruz,
#Belirti diyoruz ne belirtisi. Evlendiğim 5.aydır aynı belirtiler, tek fark göğüs erken şişti, kasiklarim erken ağrıdı. Anladim ki bunlar belirti filan değil. Sonuçta adet olmakta başlı başına bi iş, demekki neymis her ay aynı belirtiler olmayabiliyormuş.
#7 aylık hamile arkadasimla konuştum dün bende belirti yoktu, günüm 7 gün filan geçti öyle mide bulantilari vs başladı diyor.
#Demin bir çocuk annesi ablamla konuştum, benim 1 sene olmadi, çok kafaya takiyordum, takinti yapınca da olmuyor, en ummadik zamanda hamile.kaldım dedi.
#Kararim kesin bu ay kendimi dinlemiyeceğim, günde hesaplamayacağım , Rabbim zamanını biliyordur, tez.zamanda herkese sağlikla nasip eder inş.

Bende adet olursam sanırım aynı cümleleri kuracagim seninle doğru söylüyorsun

Gunaydinn ablacim 4 gunum kaldi bata bekliyorum suan icin gelen giden yok damagim sisti simdide disim agriyo bu psikoloji hasta edip yatirir adami valla gece bacaklarim cok agridi sol kasikta agrim devam ediyor belimde agriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…